Reportaże

300 wystawców na rekordowych Targach Specjał

Niedziela, 15 grudnia 2019 HURT & DETAL Nr 12/166. Grudzień 2019
W dniach 6-7 listopada br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce odbyła się XXII edycja Targów „Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota Rzeszów 2019”. Targi odwiedziło 20 tysięcy zwiedzających, na których czekało 300 wystawców z całej Polski i z zagranicy. Wydarzenie zorganizowała GK Specjał oraz sieci franczyzowe: Nasz Sklep, Livio i Rabat Detal.
Na ponad 16 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentowały się firmy z różnych branż, m.in.: FMCG, motoryzacyjnej, finansowej, medycznej, poligraficznej, ochrony mienia, wyposażenia wnętrz sklepów, hurtowni i magazynów.

Specjalnie dla właścicieli sklepów spożywczych należących do sieci handlowych Grupy Specjał odbyły się warsztaty w ramach Akademii Trade Marketingu, zorganizowanej przez miesięcznik Hurt & Detal wraz z ekspertami z Formacji Marketingowej 4Mat i Shop Doctorem.

Równocześnie z Targami odbył się Kongres: „Dokąd zmierza Polski Handel?”, który zgromadził ekspertów, liderów opinii oraz kluczowe postacie w polskim handlu, w tym przedstawicieli kierownictw największych koncernów i firm rynku FMCG.

Pierwszy dzień Targów zakończył się uroczystą galą, podczas której goście mogli bawić się m.in. na koncercie gwiazdy wieczoru – zespołu Golec U’Orkiestra. Dla klientów i odwiedzających Targi przygotowane zostały liczne atrakcje. Jedną z nich był koncert Sławomira, który odbył się drugiego dnia wydarzenia.

Tomasz Pańczyk, Redaktor Naczelnytagi: Specjał, Targi „Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota Rzeszów 2019, Nasz Sklep, Livio i Rabat Detal,