Nowe placówki handlowe

Rusza największa Biedronka w Przasnyszu

Piątek, 13 grudnia 2019
Biedronka ma dobrą wiadomość dla mieszkańców Przasnysza – już od czwartku, 12 grudnia br., mogą oni robić zakupy w nowo otwartym sklepie sieci przy ul. Piłsudskiego 89. Na klientów czekają wyjątkowe rabaty, którymi objęto m.in. produkty mięsne, warzywa czy tekstylia. Dodatkowo nowa placówka posiada stoisko mięsno-wędliniarskie, przy którym można zakupić towary na wagę.
Przasnyska Biedronka powstała w formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi. Jest to jednocześnie pierwsza placówka sieci Biedronka w Przasnyszu wyposażona w specjalne stoisko mięsno-wędliniarskie, oferujące szeroki wybór produktów na wagę, które wzbogacają asortyment wędlin i mięs paczkowanych.

Nowa placówka w Przasnyszu ma salę sprzedaży o powierzchni ok. 912 m2 oraz 5 kas. Klienci mogą w wygodny sposób sprawdzać ceny produktów przy dwóch elektronicznych czytnikach cen. Obiekt został wyposażony w ekologiczne rozwiązania: m.in. oświetlenie LED czy przyjazne dla środowiska gazy naturalne zastosowane w urządzeniach chłodniczych. Przy sklepie znajduje się wygodny parking na 60 miejsc oraz dwa dodatkowe dla osób niepełnosprawnych. W sklepie zatrudnionych jest 18 osób.

Ten sklep to nasza wizytówka w Przasnyszu. Jest pięknie zaprojektowany, nowoczesny i wygodny, czyli taki jakiego oczekują nasi klienci. Każdego dnia na klientów czekać tu będą m.in. świeże warzywa i owoce oraz pachnące, ciepłe pieczywo, o których jakość troszczą się nasi wykwalifikowani Świeżoznawcy, czyli pracownicy tej placówki.  Z okazji otwarcia przygotowaliśmy liczne promocje i atrakcje. 
Karolina Ulatowska, specjalista ds. relacji zewnętrznych w sieci Biedronka

W ofercie specjalnej w przasnyskim sklepie Biedronka wszystkie warzywa można kupić 30% taniej, pomarańcze deserowe w cenie 1,99 zł za kilogram (60% taniej), świeży filet z piersi kurczaka Kraina Mięs w cenie 11,99 zł za kilogram (25% taniej). Klienci, którzy zrobią zakupy z kategorii tekstylia za min. 50 zł, będą uprawnieni do odbioru rabatu w wysokości 25 zł. Promocje obowiązują od 12 do 19 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo klienci, którzy przyjdą na otwarcie Biedronki w Przasnyszu w czwartek, mogą liczyć na degustację pieczywa, wędlin oraz serów z lady tradycyjnej, a także aromatycznej kawy Delta Q, dostępnej wyłącznie w sklepach sieci.

Biedronka w Przasnyszu przy ul. Piłsudskiego 89 jest czynna od poniedziałku do czwartku w godz. 6:30-21:00, w piątki i soboty w godz. 6:30–22:00 i w niedziele handlowe w godz. 9:00–20:00.tagi: Biedronka, Przasnysz, nowe placówki handlowe,