Nowe placówki handlowe

Kolejny nowy supermarket Grupy POLOmarket

Czwartek, 12 grudnia 2019
Największa polska sieć supermarketów POLOmarket nie zwalnia tempa i otwiera kolejne nowe sklepy. Po otwartym w listopadzie supernowoczesnym obiekcie w Gościcinie (woj.pomorskie), dziś uruchomiony został kolejny supermarket w województwie kujawsko-pomorskim, tym razem w Aleksandrowie Kujawskim.
Obiekt w Aleksandrowie Kujawskim, to kolejny sklep, będący realizacją najnowszego konceptu sieci, zarówno pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii, funkcjonalności dla Klienta, jak i zastosowanej energooszczędnej technologii. Otwarty dziś obiekt to nie tylko sala sprzedaży z asortymentem POLOmarket, ale także Pychatka łącząca ofertę piekarni i cukierni. POLOmarket w Aleksandrowie jest już 7 lokalizacją funkcjonującą z konceptem Pychatki.

Niezależnie od otwarć nowych obiektów, zgodnie z przyjętą strategią sieć także konsekwentnie modernizuje swoje starsze obiekty. W ostatnim czasie takie inwestycje objęły między innymi sklepy w Nowem (woj. kujawsko-pomorskie) i Kolonowskiem (woj. opolskie).tagi: supermarkety, Grupa POLOmarket, nowe placówki handlowe ,