Nowe placówki handlowe

Sklep i kawiarnia Circle K – nowy punkt na kulinarnej mapie Warszawy

Poniedziałek, 02 grudnia 2019
Circle K postawił na nowy koncept i otworzył swój najbardziej reprezentatywny sklep połączony z klimatyczną kawiarnią przy ul. Puławskiej w Warszawie. Jest to największy sklep sieci w Polsce - zajmuje powierzchnię aż 140 mkw. Nowa odsłona Circle K w centrum miasta to nie tylko większa przestrzeń dla gości, ale również poszerzona oferta gastronomiczna.
Sieć Circle K konsekwentnie kontynuuje swoją strategię rozwoju nowej koncepcji sklepu na stacji, chcąc jak najlepiej odpowiadać na szybko zmieniające się trendy i potrzeby konsumentów. Nowy, flagowy sklep przy ul. Puławskiej 86 w Warszawie to kolejny punkt na mapie Polski, który reprezentuje nowy koncept, będący połączeniem sklepu z kawiarnią. 

– Nowo otwarty punkt naszej sieci to zupełnie wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, który jest czymś więcej niż tylko sklepem, a bardziej przypomina klimatyczną kawiarnię. Postawiliśmy w nim na większą i kameralną strefę dla gości, która sprawi, że okoliczni mieszkańcy chętnie zatrzymają się tutaj podczas spaceru, w drodze do pracy czy szkoły. Na miejscu można skosztować naszej pysznej kawy lub zjeść świeżo przyrządzoną kanapkę, czy soczystego burgera z irlandzkiej wołowiny. Wygodne fotele i stoliki w strefie wypoczynkowej zachęcają do chwili relaksu przy ulubionej gazecie. Mamy nadzieję, że to miejsce na stałe wpisze się w codzienne życie okolicznych mieszkańców – powiedział Rafał Droździak, Dyrektor Marketingu i Komunikacji, Circle K.

Wyjątkowy wystrój wnętrza

Najbardziej reprezentatywny punkt Circle K w Polsce zajmuje powierzchnię 140 mkw. i jest obecnie jedynym sklepem sieci, który został ulokowany na dwóch poziomach.
Na pierwszym piętrze znajduje się magazyn, dzięki czemu sklep na parterze oferuje większą przestrzeń dla gości. Wnętrze powstało dzięki współpracy z norweską projektantką Niną Kristofferson oraz pomysłom dostarczonym przez pracowników Circle K. Dominującym kolorem jest czerń, a towarzyszą jej ciepły jesion, ciemna cegła oraz czerwone, białe i pomarańczowe pasy na ścianach nawiązujące do kolorystyki marki. Całości dopełniają lampy w kształcie okręgów rzucające światło o ciepłej barwie. Przestrzeń dla gości została wyposażona w kameralne stoliki, kanapy oraz wysokie krzesła i stoły. Wszystko po to, aby zapewnić gościom stacji jeszcze większy komfort delektowania się doskonałą kawą czy gorącą czekoladą oraz świeżymi kanapkami i przekąskami podczas przerw w codziennych podróżach.

Jeszcze bogatsza oferta gastronomiczna

Stacja w nowym koncepcie przy ul. Puławskiej oferuje m.in. szeroki wybór świeżych, przyrządzanych na miejscu kanapek i wrapów, wysokiej jakości soczyste burgery i wrapoburgery, czy kanapki z szarpaną wołowiną. Na klientów czekają również dania kuchni meksykańskiej, a także włoskie sorentiny. Sklep serwuje również pyszną, aromatyczną kawę i gorącą czekoladę oraz najbardziej kultowe przekąski Circle K, czyli znane wszystkim hot dogi.

Punkty Circle K w nowej odsłonie w kolejnych lokalizacjach

Do końca kwietnia 2020 roku Circle K planuje wdrożenie nowego konceptu sklepu na 40 stacjach w Polsce. Tylko w drugim kwartale br. sieć uruchomiła pilotażowe stacje w nowym koncepcie w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Stalowej Woli, Międzyzdrojach, Wieluniu i Aleksandrowie Łódzkim. Oferta dostępna jest również dla partnerów franczyzowych.
tagi: sklep , kawiarnie , Circle K ,