Nowości

Dobry nastrój zaczyna się od… środka! Jesienna współpraca Activia i home&you.

Środa, 13 listopada 2019
Za oknem nieco szaro i ponuro, temperatura nie rozpieszcza, a większość dni wita nas deszczem – polska jesień nie zawsze jest złota i słoneczna. Na szczęście mamy na to sposób! W takie dni warto wziąć sobie do serca duńską filozofię hygge - podejście do życia stawiające na komfort, wygodę oraz osiągnięcie wewnętrznej równowagi. Z jesienną promocją Activia i home&you to nic trudnego! Dzięki takiemu duetowi z łatwością zadbamy o pełną harmonię – wewnątrz nas i w naszych domowych wnętrzach.
Choć jesień zwykle kojarzy się z feerią barw i ostatnimi ciepłymi dniami – pogoda, jak kobieta, jest zmienna. I mimo tego, że nie mamy wpływu na jej kaprysy, już dziś warto przygotować się na nadchodzące jesienne miesiące i znaleźć motywację do tego, aby zadbać o własne samopoczucie . Tu z pomocą przychodzi Activia! Produkty Activia zawierają wapń pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz żywe kultury bakterii jogurtowych, które poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy, co jest szczególne istotne dla osób mających trudności z jej trawieniem. Należy pamiętać, że ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia. Wszystko bowiem zaczyna się od dobrze funkcjonującego układu pokarmowego, który pozwala nam działać „na pełnych obrotach”, zwłaszcza w trudnym okresie jesienno-zimowym.

Wierzymy, że dobry nastrój zaczyna się od środka, dlatego tak bardzo dbamy o nieustanny rozwój produktów Activia, aby odpowiadały na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Jednocześnie wiemy, że w okresie jesiennym samopoczucie wymaga szczególnej troski, dlatego zależało nam na tym, aby znaleźć na to odpowiednie rozwiązanie. Współpraca Activia i home&you to sposób na to, aby nasi konsumenci czuli się dobrze zarówno fizycznie jak i psychicznie, wprowadzając w życie zdrowe nawyki żywieniowe oraz otaczając się pięknymi rzeczami.
Paulina Bartnik, Kierownik Marki Activia

Wraz z nadchodzącą jesienią Activia zachęca do tego, aby dodatkowo zadbać również o inne wnętrze – nasz dom, który stanowi prawdziwą oazę ciepła i spokoju, a jego wystrój ma ogromny wpływ na nasze nastawienie. Nic tak nie poprawia humoru jak miękki koc, ulubiony kubek z gorącą herbatą czy nastrojowe światło. Dlatego, kupując w dniach 01.10.2019 – 31.12.2019 r. dowolny produkt z linii Activia, przy zakupach o wartości minimum 100 zł zyskujemy 30 zł zniżki w home&you, gdzie znaleźć można wiele przytulnych akcesoriów, pomagających w walce ze słotną, pochmurną jesienią.Wystarczy wejść na stronę activia.pl/konkurs, wpisać kod z paragonu, odebrać voucher zniżkowy i ruszać na zakupy.


tagi: Activia, home&you ,