Nowości

Muffin Karmellove od E.Wedel i Stokson

Wtorek, 12 listopada 2019
Po tym, jak serca konsumentów skradł wedlowski Muffin Czekoladowy, nadszedł czas na kolejną, słodką propozycję – Muffin Karmellove. Nowy produkt to efekt współpracy marki E.Wedel z firmą Stokson – polskim producentem słodkich wyrobów piekarniczych.
Muffin Karmellove rozpieści podniebienia konsumentów połączeniem delikatnego, muffinowego ciasta i pysznego nadzienia, znanego z kultowego produktu marki E.Wedel – Czekotubki Karmelowej. Kompozycja najwyższej jakości składników i oryginalnej wedlowskiej czekolady przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym konsumentom. Wyjątkowy charakter nowego produktu, podkreśla dekoracja w postaci dropsów z wedlowskiej czekolady karmelowej. Produkt nie zawiera konserwantów i tłuszczów utwardzonych.

Nowy Muffin Karmellove to kolejny, wspólny produkt marki E.Wedel i polskiej firmy Stokson, która jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Europie, wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Efektem ostatniej współpracy jest dostępny w Biedronce Pączek E.Wedel – wyrób doskonale łączący specjalizacje obu producentów.

Muffin Karmellove już w listopadzie dostępny będzie w sieci sklepów Biedronka. Sugerowana cena produktu to 2,99 zł.

Muffin Karmellove E.Wedel
Gramatura: 100 g
Sugerowana cena: 2,99 zł

tagi: Muffin Karmellove, E.Wedel, Stokson,