Nowości

Hutnik Warszawa oferuje własną kawę

Środa, 23 października 2019
Z myślą o kibicach Hutnika Warszawa wyprodukowano kawę sygnowaną herbem klubu. Produkt jest w pełni naturalny i smaczny, nadający się do parzenia w ekspresie ciśnieniowym i przelewowym. To kolejny element budowania rozpoznawalności marki „pomarańczowo-czarnych” w stolicy.
Hutnik Warszawa nie przestaje zadziwiać swoich kibiców. Klub, który od ponad 60 lat z powodzeniem realizuje sportową działalność i kojarzony jest głównie z dzielnicą Bielany oraz lewobrzeżną Warszawą, kilka miesięcy temu poinformował o uruchomieniu produkcji swojego piwa w stylu PILS. Z kolei kilka tygodni temu w popularnym „okrąglaku” na Wrzecionie zainaugurowała działalność oferującą włoskie potrawy restauracja „La Finestra Hutnik”. Teraz w asortymencie klubu znalazła się w 100% naturalna, palona, ziarnista kawa.

Produkt jest efektem współpracy klubu z marką Sports Coffee, oferującą pierwszą w Polsce kawę dla sportowców. Z myślą o kibicach hutniczego zespołu przygotowaną wersje, które spełni oczekiwania zarówno fanów aktywności ruchowych, jak i zwolenników kibicowania przed telewizorem lub na stadionie.

Kawa Hutnika Warszawa charakteryzuje się wyrazistym smakiem i aromatem z wyczuwalną nutą orzechów. To co ją wyróżnia na tle konkurencji, to czekoladowy smak i jedwabista crema.

- Po raz kolejny wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych kibiców. Otrzymywaliśmy wiele zapytań o możliwość produkcji własnej brandowanej kawy, dzięki której poranki będą przyjemniejsze i pozwolą żywszym krokiem wejść w kolejny dzień. Teraz za sprawę naszego produktu będzie to możliwe. Co ciekawe, jesteśmy nielicznym, o ile niejedynym klubem oferującym własną kawę – powiedział Maciej Purchała, prezes zarządu Hutnika Warszawa

Produkt można nabyć w sklepie stacjonarnym Hutnika na warszawskim Wrzecionie oraz w sklepie internetowym – www.hutnikwarszawa.pl. Dostępny jest również do kupienia na stronie producenta www.sportscoffee.eu.

Kawa dostępna jest w trzech gramaturach: 250, 500 i 1000 gram.tagi: Hutnik Warszawa, kawa,