Gospodarka

BNP Paribas Real Estate Poland wzmacnia kompetencje w dziale Wycen

Czwartek, 10 października 2019
Katarzyna Sajdak oraz Janusz Wójcik dołączyli do zespołu Wycen w BNP Paribas Real Estate Poland. Firma w ostatnim czasie rozszerzyła zakres usług m.in. o wycenę nieruchomości rolnych i leśnych.
Rozbudowana oferta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynkowe. Produkcja wytwórcza w rolnictwie jest stale ważnym elementem gospodarki, a programy ministerialne oraz unijne umożliwiają pozyskanie dotacji na działalność rolniczą lub pozarolniczą.

Nowi eksperci w zespole Wycen są rzeczoznawcami majątkowymi. Katarzyna Sajdak przed dołączeniem do zespołu BNP Paribas Real Estate Poland, jako Ekspert - rzeczoznawca majątkowy w Idea Banku odpowiedzialna była za przygotowywanie wycen nieruchomości niezbędnych w procesie sprzedaży. Wcześniej - przez cztery lata – pracowała jako specjalista ds. wyceny nieruchomości w banku BPH, zajmując się m.in. określaniem wartości nieruchomości komercyjnych, weryfikacją i analizą dokumentów prawnych i technicznych nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych, a także ustalaniem i weryfikacją warunków technicznych dotyczących nieruchomości.

Drugi z ekspertów, Janusz Wójcik, odpowiedzialny będzie za wycenę nieruchomości rolnych i leśnych, bazując na swoim ponad 12-letnim doświadczeniu w tym segmencie wyniesionym m.in. z pracy w Banku Ochrony Środowiska SA. Piastując stanowisko eksperta ds. wyceny nieruchomości, odpowiadał m.in. za ustalanie wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie spłaty kredytu, tworzenie instrukcji i procedur odnoszących się do wycen nieruchomości oraz okresową aktualizację wartości nieruchomości. Wcześniej przez pięć lat był głównym specjalistą w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie pozyskał kompleksową wiedzę na temat gruntów rolnych.

Rozbudowa zespołu to jeden z istotnych elementów zwiększania naszych kompetencji oraz rozwoju dotychczasowego zakresu usług. Chcemy oferować kompleksowe, zgodne z najwyższymi standardami usługi w obszarze wyceny nieruchomości. Klienci coraz chętniej korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia, mając świadomość tego, jak ważna dla powodzenia transakcji jest fachowa wycena. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania. Zaoferowanie usługi wyceny nieruchomości rolnych i leśnych jest odpowiedzią na rosnący popyt rynku, w który mocno się wsłuchujemy
Izabela Mucha, Dyrektor Działu Wycen, Europa Środkowo-Wschodnia, BNP Paribas Real Estate Poland

Więcej informacji o BNP Paribas Real Estate Poland oraz oferowanych przez firmę usługach można znaleźć pod adresem https://www.realestate.bnpparibas.pl.tagi: BNP Paribas, Real Estate Poland,