Nowe placówki handlowe

Prawdziwy Chleb w Koninie

Piątek, 04 października 2019
Galeria nad Jeziorem w Koninie zyska nowego najemcę. Będzie to pierwsza w mieście Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb. Otwarcie lokalu o powierzchni 162 m.kw. zaplanowano na 4 października 2019 r.
Nowa piekarnia będzie tworzyć przede wszystkim nastrojowe miejsce spotkań. Wnętrze zaaranżowano w stylu loftowym, uwzględniając kącik dla dzieci. W ofercie znajdą się chleb na naturalnym zakwasie, kawa, ciasta, kanapki na ciepło, sałatki i lunche. Te ostatnie będą mocnym wyróżnikiem na tle konkurencji, ponieważ do tej pory piekarnie kojarzono głównie ze śniadaniami. Celem Prawdziwego Chleba jest przyciąganie klientów również na popołudniowe posiłki, stąd w menu znajdą się makarony. 

„Klienci z pewnością docenią jakość produktów piekarni Prawdziwy Chleb oraz wyrabiane ręcznie pieczywo. Dla nas istotne jest również to, że najemca tworzy miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Dzięki temu nasza galeria staje się miejscem, gdzie mieszkańcy miasta chcą spędzać jak najwięcej czasu” – mówi Paulina Ostrowska, Dyrektor Galerii nad Jeziorem.

Galeria nad Jeziorem jest położona w malowniczym otoczeniu terenów zielonych oraz Jeziora Zatorze. W ofercie centrum znajduje się 70 butików i punktów usługowych. Dzięki temu oferuje mieszkańcom miejsce rozrywki, wypoczynku i kompleksowych zakupów.
tagi: Prawdziwy Chleb, Konin, Galeria nad Jeziorem,