Nowości

Nowość w linii czekolad gorzkich Premium od E.Wedel

Wtorek, 17 września 2019
Wyselekcjonowane kakao z Ghany, mocno czekoladowy smak i nieoczywiste dodatki. To właśnie tym miłośników czekolady zaskoczy już we wrześniu marka E.Wedel, wprowadzając na rynek czekoladę gorzką z cząstkami wiśni i chili. Nowość dołączy do wyjątkowej linii czekolad Premium, które dostępne są na rynku od października zeszłego roku.
W skład linii czekolad Premium wchodzą obecnie 3 warianty smakowe: Gorzka z 80% zawartością kakao, a także Gorzka z cząstkami pomarańczowymi oraz z karmelizowanymi orzechami laskowymi i solonymi cząstkami karmelu. We wrześniu do tej wyjątkowej kolekcji dołączy Czekolada Gorzka z cząstkami wiśni i chili. Nowość stanowi idealne połączenie oryginalnej wedlowskiej czekolady z wyjątkowymi dodatkami. Głęboki smak czekolady to zasługa wyselekcjonowanego kakao z Ghany, które podkreślają cząstki wiśni i wytrawny charakter chili.

Nowość!
Czekolada Gorzka z cząstkami wiśni i chili
Gramatura: 100 g
Sugerowana cena: 7,99 zł

Czekolada Gorzka z karmelizowanymi orzechami laskowymi i solonymi cząstkami karmelu
Gramatura: 100 g
Sugerowana cena: 7,99 z
   
Czekolada Gorzka z cząstkami pomarańczowymi
Gramatura: 100 g
Sugerowana cena: 7,99 zł

Czekolada Gorzka z 80% kakao
Gramatura: 100 g
Sugerowana cena: 7,99 zł

Czekolady Premium od E.Wedel to wyjątkowa linia, zamknięta w eleganckim, białym kartoniku ozdobionym złotymi elementami, które docenią entuzjaści minimalistycznego designu. Ich wyróżnikiem jest unikalna, cienka tabliczka, której kształt zwiększa doznania smakowe. Spośród czterech wariantów coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy zdecydowanych smaków, jak i tacy, którzy poszukują niebanalnych połączeń.tagi: E.Wedel, czekolada gorzka Premium,