Nowe placówki handlowe

Dwie gdańskie Biedronki po spektakularnej metamorfozie

Środa, 11 września 2019
Aż dwie zmodernizowane Biedronki otwierają się w Gdańsku! 10 września nastąpiło otwarcie wyremontowanej Biedronki przy ulicy Potokowej 15D, a 12 września br. uruchomiona zostanie placówka przy ulicy Jabłoniowej 46.
Ponowne otwarcie tych sklepów przyniesie mnóstwo satysfakcji szukającym okazji i niskich cen – na klientów czekają wyjątkowe promocje na owoce, warzywa, produkty mleczne i szeroką ofertę produktów z kategorii non-food. Obie placówki powstały w nowym formacie, z zastosowaniem zaawansowanych ekologicznych rozwiązań.

Cieszymy się, że w Gdańsku otwierają się aż dwie Biedronki w formacie 2.0. Zakupy w zmodernizowanych placówkach, dzięki bardziej przyjaznej przestrzeni oraz bogatszej ofercie produktów, to dla klientów większy komfort. W trakcie remontu postawiliśmy również na ekologię – filar społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. Zamontowaliśmy nowoczesne oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące dobry dla środowiska gaz CO2.
Marcin Wojtas, starszy menadżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklepy Biedronka w Gdańsku.

Co na klientów czeka w Biedronce przy ulicy Potokowej 15?

Powierzchnia sali sprzedaży tego gdańskiego sklepu wynosi 538m2. Zmodernizowana placówka ma 4 kasy, a zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z przestronnego parkingu. Ponadto na klientów czekają specjalnie przygotowane z okazji ponownego otwarcia atrakcyjne rabaty – m.in. tańsze o 40% ogórki, brzoskwinie w cenie obniżonej do 2,99 zł/kg, ziemniaki w cenie 0,99 zł/kg czy łosoś atlantycki w cenie o 20% niższej. To nie koniec zniżek – w atrakcyjnych cenach można znaleźć również liczne artykuły do domowego użytku, takie jak ręczniki kuchenne, koncentraty do płukania tkanin, wyciskarki do cytrusów czy blendery ręczne.

Biedronka przy ul. Potokowej w Gdańsku będzie otwarta w godzinach: od poniedziałku do czwartku 7:00 – 21:00, piątek i sobota: 7:00 – 22:00 i w niedziele handlowe: 9:00 – 20:00.

Jakie atrakcje przygotowano z okazji otwarcie Biedronki przy ul. Jabłoniowej 46?

Po remoncie sala sprzedaży tej gdańskiej Biedronki liczy 818 m2. W sklepie zamontowano 5 kas. Z okazji ponownego otwarcia na klientów czekać będą liczne niespodzianki. Czwartek, 12 września, będzie dniem pełnym atrakcji dla najmłodszych – będą oni mogli wziąć udział w animacjach muzycznych i zabawie z balonami. Ich rodzice będą mogli natomiast skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej, w ramach której wybrane produkty będą dostępne w atrakcyjnych cenach – np. kawa Jacobs 25% będzie tańsza, a ziemniaki jedynie w cenie 0,99 zł/kg.

Sklep Biedronka w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 46 będzie otwarty w godzinach: od poniedziałku do czwartku 7:00 – 21:00, piątek i sobota: 7:00 – 22:00 i w niedziele handlowe: 9:00 – 20:00.tagi: Biedronka, sieć handlowa, nowe placówki handlowe,