Nowości

NOWOŚĆ w portfolio De Care Yummity – autentyczny smak roślinnych dań!

Poniedziałek, 09 września 2019
Firma De Care, specjalizująca się w produktach kuchni świata, wprowadziła na rynek nową linię bezglutenowych produktów roślinnych pod marką Yummity. Produkty Yummity to odpowiedź na globalny trend zdrowej żywności i kuchni roślinnej.
Portfolio Yummity to produkty z różnych kategorii, w tym: Szybkie Dania, Wypieki Słodkie (Muffiny, Gofry, Brownie), Wypieki Słone oraz Vergery. Są to 100% roślinne produkty, w składzie których znajdują się starannie dobrane, naturalne składniki pochodzące z miejsc, które zapewniają oryginalny smak lokalnej kuchni, między innymi z Indii, Peru, Tajlandii czy Afryki.

Yummity to zdrowe i zbilansowane roślinne posiłki, opracowane we współpracy z dietetykiem. Pozwalają na przygotowanie bezglutenowych, pełnowartościowych dań, opartych wyłącznie na naturalnych składnikach. Yummity to produkty bez dodatku środków konserwujących, skrobi, sztucznych aromatów czy barwników. Odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Autentyczny smak kuchni roślinnej

Posiłki przyrządzone z produktów Yummity to kompozycje pełne niepowtarzalnego smaku, którego tajemnica tkwi w starannie opracowanych przez szefa kuchni przepisach, inspirowanych kuchniami z różnych zakątków świata. W produktach marki Yummity znajdują się m.in. smaczne i bogate w składniki odżywcze ziarna quinoa, nasiona amarantusa oraz liofilizowane warzywa i owoce. Co istotne, w produktach do przygotowania wypieków (muffiny, brownie) cukier zastąpiono cukrem kokosowym powstającym z żywicy, uzyskanej z pąków kwiatów palm kokosowych.

Innowacją zastosowaną przez markę Yummity jest także wykorzystanie w muffinach kokosowych oraz gofrach węgla aktywowanego z palonych łupin kokosa, który nadaje im unikalny, czarny kolor.

Zdrowo i różnorodnie

Dzięki nowej marce Yummity kuchnia roślinna staje się nie tylko zdrowa, ale i różnorodna. Pełna gama produktów obejmuje:
- SZYBKIE DANIA YUMMITY– przygotowane na bazie kompozycji pełnowartościowych kasz, suszonych warzyw, liofilizowanych owoców, a także idealnie dobranych ziół i przypraw: Szybkie Danie Smak Orientu, Szybkie Danie Smak Tajski, Szybkie Danie Smak Afryki, Szybkie Danie Smak Indii, Szybkie Danie Smak Peru.
- VERGERY YUMMITY – w 3 wariantach smakowych: z marchewką, burakiem i szpinakiem.
- SŁODKIE WYPIEKI YUMMITY – w 100% naturalne, pożywne i łatwe w przygotowaniu słodkie przekąski, takie jak brownie, gofry i muffiny.
- SŁONE WYPIEKI YUMMITY – w postaci mieszanki do przygotowania chrupiącego, wegańskiego spodu do pizzy.

Dostępność w sklepach i wsparcie

Produkty Yummity już od września dostępne będą między innymi w sieciach Carrefour, Frisco, Chata Polska, wybranych halach Leclerc, sklepach Market Point oraz sieci K&M. Od października będzie je można kupić w sklepach Auchan, Intermarche, Społem oraz Lewiatan.

Wprowadzeniu marki na rynek towarzyszą akcje promocyjne: degustacje, konkursy, kampanie informacyjne, materiały POS oraz działania PR.


tagi: De Care, Yummity ,