Nowe placówki handlowe

Dealz otworzył pierwszy sklep w Tychach

Poniedziałek, 02 września 2019
Brytyjka sieć Dealz otworzyła właśnie swój pierwszy sklep w Tychach. Ulokowano go w Gemini Park. To już kolejne w ostatnich tygodniach otwarcie w tym największym w mieście centrum handlowym.
Gemini Park Tychy zyskuje kolejny ciekawy sklep.  Ostatnie tygodnie przynoszą tam prawdziwy wysyp otwarć. Oferta wzbogaciła się już o dwa sklepy z ubraniami - Carry i Top Secret, dwa sklepy z wyposażeniem wnętrz - Konsimo i DlaSpania oraz cukiernię Wisienka na torcie.

Teraz do tego grona dołącza sieć dyskontów Dealz. Brytyjska marka, mająca już ponad 900 sklepów m.in. we Francji, w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii otworzyła właśnie swój pierwszy punkt w Tychach. Na powierzchni ponad 570 m kw. można znaleźć tysiące produktów znanych marek w dobrych cenach.

Wśród nich są m.in. artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki, wyposażenie wnętrz, dekoracje, zabawki, artykuły papiernicze oraz DIY, a także słodycze i przekąski. Wiele z marek obecnych na półkach w Dealz dotąd było niedostępne w Polsce.

- Sklep Dealz idealnie wpasowuje się w rodzinną ofertę Gemini Park i dopełnią ją. Dzięki niemu nasi klienci zyskują dostęp do ponad 3 tys. produktów w niższych cenach. Gemini Park z kolei zyskuje kolejny atrakcyjny punkt na handlowej mapie nie tylko samej galerii, ale i Tychów - mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

- Jesteśmy przekonani, że nowy sklep będzie hitem, tak jak to miało miejsce w innych lokalizacjach, gdzie jest już obecny. Tym bardziej, że inne sklepy o podobnym formacie, świetnie sobie radzą w naszej galerii i są chętnie odwiedzane przez klientów - dodaje.

I faktycznie, Dealz to już kolejna zagraniczna sieć dyskontowa, która zdecydowała się ulokować tutaj swój sklep. W Gemini Park obecne są już takie marki jak TEDi, KiK, Pepco, a także Szachownica. Operatorem spożywczym jest natomiast Biedronka. W formacie dyskontowym działa także sklep z wyposażeniem wnętrz i meblami Konsimo.

- Od otwarcia galerii w marcu 2018 roku rozwijamy jej rodzinną ofertę, wprowadzając kolejne marki, których oczekują nasi klienci. Na tej liście można znaleźć także sklepy z produktami w niższych cenach. Te chętnie wybierane są dziś przez całe rodziny, bo ich oferta zaspokaja różne potrzeby. Co więcej, zakupy w nich nie obciążają zbytnio domowego budżetu - mówi Misztalewski.
 


źródło: Gemini Park Tychy, Gemini Holding, Guarana PRtagi: Dealz, placówka handlowa, Tychy, Gemini Park, centrum handlowe,