Nowe placówki handlowe

Biedronka w Ostrowcu powraca jeszcze bardziej przyjazna dla klientów i środowiska!

Piątek, 12 lipca 2019
Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego znów mogą robić zakupy w sklepie Biedronka przy ul. Długiej 2B. Placówka przeszła gruntowny remont i powraca ulepszona i unowocześniona w czwartek, 11 lipca br. Każdy kto czekał na ponowne otwarcie, nie zawiedzie się, gdyż z tej okazji przygotowano specjalną ofertę promocyjną, degustacje oraz atrakcje dla dzieci.
Placówka została odremontowana z zastosowaniem nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. W sklepie zastosowano oświetlenie LED, a urządzenia chłodnicze wykorzystują ekologiczne gazy, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology). Sklep ma salę sprzedaży o powierzchni 825 m2, 6 kas i parking liczący 60 miejsc postojowych dla zmotoryzowanych klientów, w tym 2 miejsca przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

 – W ramach przeprowadzonego remontu sklep przy ul. Długiej w Ostrowcu Świętokrzyskim został dostosowany do konceptu 2.0, czyli nowego układu bardziej przejrzystego i przyjaznego dla klientów, który ma usprawniać sposób poruszania się po sklepie oraz szybsze odnalezienie danego produktu na półce. W odświeżonej placówce zakupy będą bardziej komfortowe – mówi Aleksandra Przeklasa, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego z sieci Biedronka.

Aby uprzyjemnić dzień otwarcia zmodernizowanej Biedronki, dla klientów i ich dzieci przygotowane zostały specjalne atrakcje, m.in. degustacja kawy i waty cukrowej, zabawy z balonami i malowanie twarzy. Klienci mogą także skorzystać z wyjątkowych promocji, które obowiązują do 17 lipca br. lub do wyczerpania zapasów. Wybrane rabaty m.in. na owoce, świeże mięsa i ryby, pieczywo a także akcesoria domowe, ubrania i obuwie sięgają kilkudziesięciu procent – np. cena brzoskwiń jest obniżona aż o 63%.

Biedronka w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Długiej czynna będzie od poniedziałku do czwartku w godz. 6:15 – 22:00, w piątki i soboty 6:15 – 23:00, a w niedziele handlowe 8:00 – 20:00.tagi: Biedronka, Jeronimo Martins Polska S.A.,