Nowe placówki handlowe

Biedronka w Zieleńcu już otwarta

Czwartek, 04 lipca 2019
Od 4 lipca br. mieszkańcy Zieleńca mogą cieszyć się zakupami w nowej Biedronce. To pierwsza placówka sieci w liczącej kilkuset mieszkańców miejscowości w województwie opolskim. W pierwszym tygodniu funkcjonowania sklepu klienci mogą skorzystać ze specjalnych promocji i uczestniczyć w licznych atrakcjach.
– Otwarcie sklepu Biedronka w Zieleńcu to dowód na to, że robimy wszystko, by być blisko naszych klientów w całej Polsce, zarówno w aglomeracjach, jak i w mniejszych miejscowościach. Mieszkańcom i przejezdnym oddajemy nowoczesną placówkę, zaprojektowaną według formatu 2.0. Charakteryzuje ją zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone także nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi – mówi Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego, odpowiedzialny za sklepy Biedronka w Zieleńcu.

Placówka w Zieleńcu ma salę sprzedaży o powierzchni 668 m2, 5 kas i wygodny parking dla zmotoryzowanych klientów. Sklep zatrudnia 18 osób.

Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom placówka jest przyjazna dla środowiska. W sklepie zastosowano oświetlenie LED, a urządzenia chłodnicze wykorzystują ekologiczne gazy, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), zaś w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

Funkcjonowanie sklepu w Zieleńcu zainaugurowało w czwartek uroczyste przecięcie wstęgi. Dla pierwszych 150 klientów, którzy tego dnia odwiedzą sklep, przygotowano upominki. Z kolei na sobotę zaplanowano atrakcje dla najmłodszych, m.in. zabawy z animatorem. Klienci, którzy pokochali słynne Słodziaki, w tygodniu otwarcia mogą nabyć maskotki w cenie 1 zł za sztukę – wystarczy zrobić zakupy za minimum 149 zł. Do 10 lipca br. lub do wyczerpania zapasów klienci nowo otwartego sklepu w Zieleńcu mogą także korzystać ze specjalnej oferty promocyjnej, w ramach której wybrane produkty można kupić nawet 50 procent taniej.

Nowa Biedronka zlokalizowana jest pod adresem Zieleniec 69A, przy drodze wojewódzkiej 454 łączącej Opole z Namysłowem. Będzie czynna od poniedziałku do czwartku od 6:30 do 22:00, w piątek i sobotę od 6:30 do 23:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00.tagi: Biedronka, Jeronimo Martins Polska S.A.,