Nowe placówki handlowe

Ruszyła perfumeria Sephora w Galerii Młociny

Poniedziałek, 27 maja 2019
Wraz ze startem nowej, imponującej galerii na mapie Warszawy, ruszyła kolejna perfumeria Sephora – pełna gorących marek, produktów i usług. Na wszystkich odwiedzających Sephora Młociny czekało mnóstwo niespodzianek.
Sephora w Galerii Młociny to kolejna perfumeria w nowym koncepcie sieci, który powstał między innymi w efekcie konsultacji z młodymi konsumentami. Nowy koncept perfumerii Sephora eksponuje szczególnie strefę usług obejmującą m.in. Sephora Make Up Bar, Brow Bar Benefit oraz konsultacje pielęgnacyjne. Wszystkie usługi skoncentrowane są w centralnie ulokowanej strefie Beauty Hub. Salon Sephora w Galerii Młociny ma 240m2.

Na klientów Sephora Galeria Młociny czeka 200 marek pielęgnacyjnych, zapachowych i makijażowych. Wśród tych gorące premiery ostatnich miesięcy, takie jak Fresh Beauty, Pixi, Fenty Beauty by Rihanna czy kultowa Anastasia Beverly Hills. Nowootwarta Sephora zaprasza klientów do testowania i odkrywania  nowości kosmetycznych poprzez usługi i konsultacje – z okazji otwarcia na odwiedzających przez 4 dni czekł sztab ekspertów znanych marek.

W maju mamy dwie okazje do świętowania w Sephora – oczywiście Dzień Mamy, oraz wielkie otwarcie naszej perfumerii w Galerii Młociny. Z tej okazji przygotowaliśmy moc atrakcji, nie tylko dla mam: pokazy taneczne, bezpłatne konsultacje z ekspertami marek, a także wyjątkowe oferty i prezenty do zakupów. Zapraszamy! - mówi Jarosław Sroczyński, dyrektor handlowy Sephora Polska.

Na klientów w dniu otwarcia czekały liczne niespodzianki przygotowane przez Sephora: dla pierwszych 100 osób – prezent do zakupów: torba Sephora pełna produktów Sephora Collection, a dla wszystkich atrakcyjne rabaty i prezenty do zakupów.

Nowa perfumeria ulokowana jest na parterze. Otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-22.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 21.00.tagi: drogeria, perfumeria, Sephora, Galeria Młociny ,