Nowości

Buźki Krówki – nowość w ofercie E.Wedel

Środa, 15 maja 2019
Rozpływające się w ustach nadzienie połączone z kruchymi chrupkami zbożowymi, zamknięte w skorupce z mlecznej czekolady. W portfolio E.Wedel pojawiły się nowe praliny – Buźki Krówki w dwóch wyjątkowych smakach. To idealna propozycja na co dzień, jak i na prezent, w której rozsmakują się i dzieci, i dorośli.
Oferta przyjemna dla każdego

Najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce – E.Wedel, poprzez zróżnicowaną ofertę i najwyższej jakości składniki, od lat dostarcza Polakom prawdziwej, dziecięcej radości. W związku z tym, do linii produktów skierowanych do dzieci, dołączyły Buźki Krówki – pralinki oblane mleczną, wedlowską czekoladą, w dwóch, uwielbianych przez młodych konsumentów smakach – pierwszy z nadzieniem mlecznym, drugi z orzechowym. Oba warianty zaskoczą nie tylko smakiem, ale również pysznymi dodatkami w postaci kruchych chrupek zbożowych.

Sprawdź, na co trafisz

Niezależnie od tego, kiedy sięgniesz po pralinkę, możesz liczyć na efekt zaskoczenia. Opakowanie zawiera 15 osobno zapakowanych pralinek, z różnymi minami krówki. Takie zastosowanie rozweseli nie tylko dzieci, które z ciekawością będą mogły sięgać po kolejną czekoladkę, ale też rodziców. Nowe Buźki Krówki mogą bowiem nieść ze sobą aspekt edukacyjny. Kilkanaście wzorów pokazujących różne miny krówki, może posłużyć nie tylko do zjedzenia, ale też wytłumaczenia dziecku różnych emocji.

Znajoma krowa kucharza

Opakowanie zachwyca nie tylko wyjątkową zawartością, ale także wyglądem. Znajduje się na nim wizerunek uśmiechniętej Krówki – Znajomej Krowy Kucharza. Konsumenci znają ją m.in. z popularnego spotu telewizyjnego „Na Dachu”, promującego Czekotubkę, czyli pyszny krem (czekoladowo-orzechowy, mleczny i karmelowy), którego smak skradł serce niejednego dziecka.

Buźki Krówki
mleczne z chrupkami
Gramatura: 117 g
Sugerowana cena: 8,80 zł   

Buźki Krówki
orzechowe z chrupkami
Gramatura: 117 g
Sugerowana cena: 8,80 zł


tagi: Buźki Krówki, E.Wedel, słodycze,