Nowe placówki handlowe

Czas na Herbatę w Gemini Park Tarnów

Środa, 17 kwietnia 2019
Największe centrum handlowe w Tarnowie poszerza swoją ofertę spożywczą, ale także kawiarnianą. Do grona najemców dołącza właśnie popularna w Polsce sieć sklepów Czas na Herbatę.
Wielbiciele kawy i herbaty znajdą dla siebie nowe miejsce w Gemini Park Tarnów. W centrum handlowym został właśnie otwarty najnowszy sklep sieci Czas na Herbatę. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni 34 m  kw. Jak podkreślają przedstawiciele marki, wybór Gemini Park nie był przypadkowy.

- Od lat rozwój marki jest ukierunkowany na szeroką dostępność naszych produktów. Stawiamy nie tylko na duże aglomeracje miejskie, ale również na mniejsze miasta z dobrze funkcjonującymi galeriami handlowymi. Taką galerią jest Gemini Park w Tarnowie, która jest liderem na swoim rynku. Ponadto zachęciła nas doskonała dotychczasowa współpraca z Gemini – mówi Marta Głowska, dyrektor ds. rozwoju Czas na Herbatę.

W ofercie nowego sklepu można znaleźć m.in. herbaty czarne, białe, zielone, czerwone, owocowe i rooibos pochodzące m.in. z Indii, Chin, Japonii czy Sri Lanki, a także kompozycje herbaciane. Asortyment dopełniają kawy z całego świata, różne rodzaje Yerba Mate, zioła, czekoladowe łakocie, konfitury oraz syropy.

Oprócz tego w Czas na Herbatę znajdziemy liczne akcesoria, m.in.: zaparzaczce, podgrzewacze filiżanki, dzbanki, kubki czy kolekcję porcelany. W sklepie kupić można także specjalne tykwy na Yerba Mate, akcesoria do przygotowania herbaty matcha, a nawet młynki do kawy.

- Czas na Herbatę uzupełnia naszą ofertę spożywczą, wprowadzają do niej całą gamę nowych, unikalnych produktów z całego świata, do tej pory niedostępnych w naszym centrum handlowym. Nasi klienci zyskują tym samym  unikalne miejsce, w którym można się zaopatrzyć w ciekawe smaki herbat oraz kaw, a także akcesoria i upominki na każda okazję – mówi Justyna Kozioł z działu wynajmu Gemini.

I faktycznie dzięki nowemu otwarciu dotychczasowa oferta spożywcza dopełnia się. W centrum handlowym działa obecnie 7 sklepów i stoisk z tego segmentu. Oprócz Czas na Herbatę, są to m.in. TESCO i Konfiturka – Zdrowe Delikatesy oraz stoiska Smak z naturalnymi wędlinami, Strusinianka oraz Sery regionalne. Oferta Gemini Park obejmuje także 3 kawiarnie - Carte d’Or Cafe, Grycan, Ice Cafe.

- Od początku 2018 roku sukcesywnie zwiększamy liczbę lokali z segmentu refuel&relax, poszerzając zarówno ofertę kawiarni jak i lokali, w których dostępne są np. kawy i herbaty. Tym samym tworzymy interesująca dla klienta ofertę, która wypełnia czas wolny. Idzie to w parze ze zmianami, jakie zachodzą też na pasażu, zwłaszcza na food court, który z początkiem tego roku przeszedł modernizację  - mówi Justyna Kozioł.

Otwarcie sklepu Czas na Herbatę jest już 15 otwarcie w ciągu ostatniego roku i zarazem 3 w 2019 roku. W tym czasie oferta Gemini Park wzbogaciła się m.in. o Pepco, Rebel Electro, Maxi Zoo, Carte D’Or Cafe, Recman oraz TUI. - Oferta Gemini Park sukcesywnie jest rozwijana i poszerzana. Zależy nam na tym, aby klienci w naszym centrum znajdywali popularne marki z różnych segmentów. Dlatego zmiany w tenant-mix zachodzą jednocześnie w różnych częściach naszej oferty – mówi przedstawicielka centrum handlowego.


 
źródło: Gemini Park Tarnów, Gemini Holdingtagi: Czas na Herbatę, Gemini Park Tarnów, centrum handlowe,