Pracownicy zatrudnieni w Choszczówce uczestniczą też w specjalnym programie Spółki „Podziel się pomysłem" - za dobry pomysł, którego realizacja usprawnia pracę w firmie, mogą otrzymać nagrodę pieniężną. Niemal 100 procent załogi oddziału konfekcjonowania tworzą osoby niepełnosprawne - przeniesienie do Choszczówki umożliwi zapewnienie im warunków pracy lepiej dostosowanych do ich potrzeb. W zakładzie odbywać się będzie także terapia zajęciowa oraz spotkania ze specjalistami, np. psychologiem czy rehabilitantem.
Nowy oddział, który docelowo zatrudniać będzie 140 osób, znacząco zwiększy możliwości spółki w zakresie konfekcjonowania. W zakładzie w Choszczówce odbywać się będzie konfekcjonowanie wszystkich wyrobów Harper Hygienics.
Osoby niepełnosprawne stanowią około 25 proc. z blisko 600-osobowej załogi Harper Hygienics. Około połowa spośród nich, czyli aż 80 osób, zatrudnionych jest obecnie w zakładzie w Choszczówce, stanowiąc blisko 100 procent jego załogi.
Wszyscy zatrudnieni w Choszczówce zostali objęci programem szkoleń opracowanym dla osób z Działu Produkcji Harper Hygienics.
Harper Hygienics współpracuje z większością działających w Polsce wiodących sieci handlowych sprzedając za ich pośrednictwem swoje produkty markowe oraz wytwarzając na ich zlecenie produkty w ramach marek własnych.
(MN)
tagi: Harper Hygienics , choszczówka , nowy oddział ,
Znamy laureatów Sustainability Awards For Retail! Podczas...
Należąca do koncernu FoodWell marka Bakalland dołączyła do...
Trwają prace nad nową ustawą o Rzeczniku MŚP...
Zawirowania w światowym handlu...
Rodzimym firmom przyda się promocja ze strony instytucji...
Firmy skupiają się na gromadzeniu zapasów...
Światowi dostawcy nie nadążają z dostawami do Polski...