Nowości

Włoskie smaki w polskiej kuchni. Nowy sos marki WINIARY - Italia 4 sery

Piątek, 03 kwietnia 2009
Poszukujesz nowych, wyjątkowych smaków? Wypróbuj nowość marki WINIARY: sos Italia Cztery sery. Podany z makaronem lub jako dodatek do potraw z warzyw i mięsa wniesie do Twojej kuchni włoskie smaki i aromaty. Aby je wypróbować nie musisz podróżować dalej, niż do najbliższego sklepu spożywczego, gdzie możesz sięgnąć po sos Italia Cztery sery - kremową kompozycję włoskich serów. Przybrane w szczyptę bazylii wprowadzą atmosferę pełnej uroku, słonecznej Italii.

Sos do gotowania ITALIA Cztery sery łączy w sobie intensywne smaki mozzarelli, gorgonzoli, pecorino i parmezanu. Idealnie nadaje się do dań z makaronu, a także potraw z mięsem i warzywami. Sos ten uzupełnia gamę sosów ITALIA, w skład której wchodzą sosy: Boloński, Neapolitański i Sycylijski.

 

ITALIA Cztery sery to kolejny produkt marki WINIARY, który nie zawiera glutaminianu sodu. Na froncie opakowań sosów znajduje się wskaźnik GDA informujący o zalecanym wskazanym dziennym spożyciu. Na tyłach opakowań umieszczono KOMPAS ŻYWIENIOWY®, który informuje konsumentów o wartościach odżywczych produktu oraz zawiera cenne wskazówki żywieniowe.

 

Produkt dostępny jest od kwietnia w większości sieci handlowych oraz w mniejszych, pojedynczych sklepach spożywczych. Jego wprowadzenie na rynek wspierać będzie kampania reklamowa w TV (billboard sponsorski) trwająca od maja do czerwca 2009 r.

 

Rekomendowana cena jednego opakowania sosu ITALIA Cztery sery WINIARY to ok. 2,50 pln.

tagi: sery , włoskie , makaron ,