Nowości

Aksamitny smak owoców w dwóch nowych nektarach Hortex

Wtorek, 09 grudnia 2008
Z myślą o osobach, które preferują soki o gęstej, aksamitnej konsystencji, firma Hortex przygotowała dwa nowe nektary Hortex o smakach: banan, marakuja, limetka oraz gruszka, jabłko, morela. Produkty dostępne są w sprzedaży od listopada br.

Nowe Nektary Hortex to codzienna porcja zdrowia w pysznych kompozycjach soków ze zmiksowanych owoców. Apetyczne połączenie banana, marakuji i limetki z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom egzotycznych smaków. Wszyscy, którzy tęsknią za smakiem soczystych owoców dojrzewających w polskich sadach, powinni natomiast spróbować kompozycji gruszka, jabłko i morela.

 

Nowe produkty Hortex nie tylko wspaniale smakują, ale też stanowią źródło cennej energii. Świetnie sprawdzą się jako przekąska w trakcie długiego dnia lub też lekki, samodzielny posiłek.

 

Nektary dostępne są w opakowaniach kartonowych o pojemności 1 l
Cena detaliczna produktu: ok. 4,20 zł

 

Producent: Hortex

tagi: Hortex ,