Nowości

Prawdziwi twardziele na rynku worków na śmieci

Sobota, 22 listopada 2008
Wydawać by się mogło, że w workach na śmieci niewiele można wprowadzić nowości i że nie ma w tym artykule gospodarstwa domowego nic interesującego. Ale z drugiej strony któż z nas nie zna trudów wynoszenia śmieci w rozrywających się workach, które przeciekają albo nieładnie pachną? Na szczęście na rynku worków pojawili się ostatnio prawdziwi twardziele! SuperSzczelne worki z grubej folii Stella pack nie pękają tak jak zwykłe słabe worki na śmieci.

Swoją wytrzymałość worki Stella pack zawdzięczają aż trzem warstwom grubej folii. Dodatkowo worki te są wyposażone w wygodną taśmę ściągającą pozwalającą szczelnie i łatwo zawiązać worek i wygodnie wynieść do śmietnika, trzymając za poręczny uchwyt. Dzięki temu nikt, kto wynosi śmieci w workach Stella pack, nie pobrudzi sobie rąk ani nie poplami ubrań.

 

Worki są dostępne w różnych pojemnościach: od 20 do 120 litrów. Każdej pojemności odpowiada inny kolor etykiety. Żółty pasek na etykiecie oznacza najmniejsze, 20 - litrowe worki, zielony - worki 35 -litrowe, niebieski - worki 60 - litrowe, czerwony - 90 - litrowe, a purpurowy - 120 - litrowe.

 

Na każdej rolce znajduje się 15 lub 10 worków (w zależności od rozmiaru - im większa pojemność worka, tym mniej ich jest na rolce). Cena najpopularniejszych SuperSzczelnych worków 60 - litrowych  z taśmą ściągającą Stella pack to ok. 6,5 zł (na rolce znajduje się
10 worków).

 

Sprawdź twardzieli w Twoim domu!

tagi: Stella Pack worki ,