Złoty Paragon

Partnerzy Konkursu "Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich 2016"

Sobota, 09 kwietnia 2016

Partnerzy Konkursu "Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich 2016" 

 fuck.jpg

 

Sage

1_sage.jpg 

Sage to czołowy dostawca oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm. Od ponad 20 lat dostarczamy przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej.  

Mercedes-Benz Warszawa

mercedes_benz.jpg

Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o. działa od maja 2004 r. jako spółka koncernu Daimler AG. Zajmuje się ona sprzedażą i serwisem pojazdów marki Mercedes-Benz, Maybach, smart i Mitsubishi Fuso. 

Główna siedziba Mercedes-Benz Warszawa z salonem i serwisem samochodów osobowych i dostawczych znajduje się przy ul. G. Daimlera 1. Przy ul. Inowłodzkiej 5 ulokowana została sprzedaż i serwis oraz naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów dostawczych i ciężarowych, natomiast od marca 2012 w Siedlcach (Ujrzanów 32a) uruchomiony został nowoczesny salon samochodów użytkowych oraz część serwisowa.

Główna siedziba pozwala na ekspozycję pełnej palety modeli samochodów osobowych i dostawczych. Samochody Mercedes-Benz i smart prezentowane są w nowoczesnym i przestronnym salonie o powierzchni prawie 2000m2. Do dyspozycji klientów przeznaczona jest szeroka gama pojazdów do jazd testowych. Ponadto firma prowadzi sprzedaż samochodów używanych, samochodów flotowych, własny punkt ubezpieczeń oraz sklep z produktami marki Mercedes-Benz.

www.warszawa.mercedes-benz.pl

 

Bank Pekao

pekao.jpg

Bank Pekao S.A. jest jedną z największych i najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie. To laureat prestiżowych nagród w zakrsie innowacyjności. Od 2014 roku specjalizuje się w obsłudze klientów sektora rolno-spożywczego. 

Tetra Pak

tetrapak.jpg

Tetra Pak zarejestrował oddział w Polsce 29 marca 1990 roku. Jednak pierwsza linia opakowaniowa Tetra Pak ruszyła rok wcześniej w zakładach Hortexu, w Przysusze. W krótkim czasie Tetra Pak stał się liderem wśród producentów opakowań w Polsce i przyczynił się do rozwoju nowych segmentów rynku produktów spożywczych, takich jak mleko UHT czy 100% soki owocowe. W Polsce działa już ponad 100 linii pakujących wyprodukowanych przez Tetra Pak. Od roku 1993 dostarczamy kompletne linie technologiczne do produkcji mleka, przetworów mlecznych, soków i napojów owocowych i warzywnych oraz przetworów owocowo-warzywnych.

 

 

 

 

 

partnerzy_glowni.jpg

Novitus

novitus.jpg

NOVITUS to lider w produkcji urządzeń fiskalnych na krajowym rynku, a także marka zintegrowanych rozwiązań wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu. Oferta zawiera szeroką gamę drukarek i kas fiskalnych, czytników i drukarek kodów kreskowych, terminali POS, wag elektronicznych, urządzeń metrycznych oraz oprogramowania. Ponad 740 tysięcy urządzeń fiskalnych sprzedanych w Polsce posiada logo NOVITUS. NOVITUS to urządzenia, rozwiązania systemowe i zaawansowane wsparcie techniczne dla branży retail, hotelarskiej, gastronomicznej czy medycznej. Urządzenia marki NOVITUS są doceniane przez ekspertów oraz klientów, dzięki którym otrzymują wiele nagród i wyróżnień, m.in. Godło Promocyjne „Teraz Polska”, Dobry wzór, Euro Leader, Złoty Paragon czy Innowacja Roku. Marka NOVITUS należy do COMP SA.

 

Varta

varta.jpg

VARTA Consumer Batteries jest dostawcą innowacyjnych, najwyższej jakości produktów z sektora baterii, akumulatorków, ładowarek i latarek. Firma z główną siedzibą we Frankfurcie nad Menem zatrudnia 1650 pracowników w Europie, generując roczny obrót w wysokości 270 milionów Euro. Niemieckie centrum sprzedaży znajduje się w Ellwangen. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom produktowym, które mają swoje źródło w ponad stuletnim doświadczeniu, VARTA utrzymuje rynek mobilnej energii w ciągłym ruchu. Marka zawdzięcza swoją wyjątkowość nie tylko innowacjom, ale również szerokiemu asortymentowi oraz niepowtarzalnej jakości i wzornictwu produktów. VARTA jest częścią Spectrum Brands Group, globalnej firmy na rynku dóbr konsumpcyjnych – wiodącym dostawcą baterii, wysokiej jakości produktów ogrodowych i domowych, jak również do golenia i produktów higieny osobistej. Produkty Spectrum Brands sprzedawane są przez 25 najlepszych sprzedawców na świecie i są dostępne w ponad milionie sklepów w około 140 krajach. 

www.varta-consumer.pl 

 

 

 

 

 

 partnerzy_wspieraj__cy.jpg

Rekopol

rekopol.jpg

Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A.  została założona przez czołowe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, w celu zabezpieczania i reprezentowania interesów producentów i importerów produktów w opakowaniach, w związku z nałożoną na przedsiębiorców ustawową (ustawa z dnia 13 czerwca 2013 roku o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi) odpowiedzialnością finansową za odzysk i recykling opakowań po produktach wprowadzanych na rynek. Obecnie współpracuje z nami ponad 2 000 przedsiębiorców, którzy powierzyli nam swój obowiązek, wpisując się w strategię Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta. 

Prowadzimy akcje edukacyjne dotyczące selektywnej zbiórki odpadów czy świadomych zakupów, opracowujemy i drukujemy materiały edukacyjne, szkolimy, organizujemy konkursy i happeningi. Wiele z tych działań podejmujemy i organizujemy z naszymi Klientami, dla których projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) coraz częściej stają się skutecznym sposobem realizacji tych obowiązków ciążących na Przedsiębiorcach. 

Każdego roku organizujemy dla naszych Klientów seminaria i spotkania, służące wymianie doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących często zmieniających się regulacji prawnych i ich konsekwencji dla polskich Przedsiębiorców.

Udzielamy w Polsce licencji na znak towarowy „Zielony Punkt”

www.rekopol.pl 

 

Góralski & Goss

goralski_and_goss.jpg

 Góralski & Goss Legal to butikowa kancelaria prawna, specjalizująca się w doradztwie transakcyjnym, gospodarczym i procesowym na rzecz podmiotów gospodarczych. Doradzamy w sposób kompleksowy, zachowując synergię rozwiązań prawnych z działaniami biznesowymi Klientów. Dzięki takiemu podejściu, współtworzymy unikalną wartość dodaną, zabezpieczając decyzje biznesowe Klientów w realizacji dalszych sukcesów rynkowych.

 

PVA

PVA.jpg 

Stowarzyszenie Polska Wódka – Polish Vodka Association jest organizacją skupiającą producentów wyrobów spirytusowych oraz firmy, organizacje oraz instytucje powiązane z branżą spirytusową. Głównym celem Stowarzyszenia Polska Wódka jest wspieranie i ochrona wizerunku wyrobów spirytusowych produkowanych w Polsce, zarówno w kraju i za granicą. Za nieodłączny element działań w tym kierunku uważamy inicjatywy ukierunkowane na wzmacnianie kultury odpowiedzialnego spożywania wyrobów spirytusowych. 

Stowarzyszenie Polska Wódka podejmuje szerokie działania informacyjne, edukacyjne i promocyjne na temat definicji Polskiej Wódki/Polish Vodka, która obowiązuje od stycznia 2013 r. Od ponad trzech lat „Polską Wódką/Polish Vodka” można nazywać jedynie wódkę wyprodukowaną na terytorium Polski z tradycyjnych polskich zbóż: żyta, jęczmienia, owsa. pszenicy, pszenżyta albo ziemniaków, uprawianych w Polsce.

Stowarzyszenie Polska Wódka jest organizacją otwartą dla osób, firm i organizacji stawiających sobie za cel ochronę wartości związanych z polskim przemysłem spirytusowym.

 

tagi: Złoty Paragon Mercedes Benz Bank Pekao Tetra Pak Sage Novitus Varta Rekopol Góralski Goss PVA ,