Szalone Czoło, to niezwykle emocjonująca zabawa dla całej rodziny, polegająca na odgadywaniu zawartości obrazków przymocowanych do opasek na czołach poszczególnych uczestników. W przygotowaniu polskiej edycji gry wzięła udział firma Haribo, której bohaterowie pojawili się na 5 kartach. Wśród 76 ilustracji, przedstawiających m.in. rośliny i zwierzęta, znajdziemy także: Misia Haribo, Maoamkowego Kartofelka, Piankę Haribo, żelka Złoty Miś oraz misiową literkę M.
Odgadywanie zawartości kart składających się na grę Szalone Czoło, to nie tylko fantastyczna zabawa, ale również doskonała okazja do poznawania nazw roślin i zwierząt oraz poszerzania wiedzy na ich temat. Dzięki dwujęzycznym opisom umieszczonym na kartach, gra jest dodatkowo pretekstem do nauki Angielskiego.
Edukacyjne walory Szalonego Czoła stały się inspiracją dla IV edycji konkursu Akademii Misia Haribo - programu społecznego firmy Haribo, którego celem jest nauka poprzez zabawę.
W połowie października, nauczyciele przedszkolni z całej Polski otrzymają 8 kart z rysunkami nawiązującymi do trybu życia niedźwiedzi brunatnych. Zadanie konkursu „Poznaj Misie" będzie polegało na przygotowaniu scenariusza zajęć, zapoznających przedszkolaki ze zwyczajami
i środowiskiem występowania tych zwierząt, przy użyciu przesłanych kart. Wśród wielu atrakcyjnych nagród dla nauczycieli i ich podopiecznych znajdą się również nowe gry firmy EPEE Szalone Czoło.
Więcej informacji na temat konkursu „Poznaj Misie" znajduje się na stronie http://www.haribo.com/
w zakładce Akademii Misia Haribo. W serwisie znaleźć można również atrakcyjne propozycje gier
i zabaw dla najmłodszych oraz porady ekspertów dziedziny psychologii, pedagogiki i żywienia.
Miś Haribo zaprasza do zabawy w Szalone Czoło!
Informacje o nowej grze Szalone Czoło oraz innych propozycjach firmy EPEE znajdują się na stronie http://www.epee.pl/.
tagi: Haribo ,
Żabka Polska, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce zdobyła...
Prezes Zarządu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol Tadeusz...
Trwają prace nad nową ustawą o Rzeczniku MŚP...
Zawirowania w światowym handlu...
Rodzimym firmom przyda się promocja ze strony instytucji...
Firmy skupiają się na gromadzeniu zapasów...
Światowi dostawcy nie nadążają z dostawami do Polski...