Sok Multiwitamina 11+11 (z żółtych owoców) marki Rabenhorst to unikalna, naturalna kompozycja soków i przecierów z jedenastu owoców bez dodatku cukru! Znajdziemy w nim dojrzałe jabłka, słodkie gruszki, pełne witamin pomarańcze, odżywcze banany, mango, miąższ z gujawy, aceroli i brzoskwini, a także soki z soczystego ananasa, kwaskowatego grejpfruta czy orzeźwiającej marakuji. Zawiera dziesięć podstawowych witamin (B1, B2, B3, B6, B7, B9, B12, C, E, H) oraz prowitaminę A (beta-karoten), wszystkie zaś pochodzą z naturalnych źródeł. Sok nie jest witaminizowany sztucznie, nie zawiera także konserwantów, sztucznych barwników czy dodatkowego cukru. Wieloowocowy sok marki Rabenhorst Multiwitamina 11+11 to efekt unikalnego procesu produkcji, polegającego na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek. To naturalnie mętny, świeży sok, wyciskany wprost z owoców – kwintesencja natury i prawdziwa bomba witaminowa. Już 100ml soku Rabenhorst zaspokaja 30% zalecanego dziennego spożycia witaminy A i 50% dziennego zapotrzebowania na inne witaminy.
Poza niewątpliwymi wartościami prozdrowotnymi, Sok MULTIWITAMINA 11+11 marki Rabenhorst posiada też niezaprzeczalne walory smakowe. Jest on niezwykle orzeźwiający, a jednocześnie słodki. Wszystkie owocowe smaki idealnie się komponują, tworząc pyszną całość uwielbianą przez dzieci i dorosłych.
Sok zamknięty jest w wygodnej butelce z ciemnego szkła, która chroni produkt przed działaniem promieni słonecznych. Producent po otwarciu zaleca przechowywać produkt w lodówce 5 dni.
www.victualia.pl Marka: Rabenhorst
Pojemność: 750 ml
Cena: ok 12 zł
Importer: Victualia Saluber