Nowości

HARIBO - Piankowe Barbecue na majówkę

Piątek, 18 kwietnia 2008
W tym roku wiosna przyszła wyjątkowo szybko. Już za kilka tygodni rozpocznie się kolejny sezon grillowania i pikników. Dla wszystkich wielbicieli pianek i kulinarnych nowości, na tegoroczną majówkę firma Haribo przygotowała wyjątkowy rarytas - pianki „Chamallows Barbecue". Doskonałe jako przysmak pieczony nad grillem lub przy ognisku.

Pianki opiekane nad grillem lub w ognisku od lat cieszą się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Dzięki nowym „Chamallows Barbecue" firmy Haribo - staną się one przebojem tegorocznej polskiej majówki i letnich pikników. To prosta i smakowita propozycja na pyszne zakończenie grillowej uczty. Wystarczy nadziać „Chamallows Barbecue" na patyk i opiekać ją przez kilka minut nad ogniem do momentu, kiedy pianka przybierze złocistą barwę. W ciągu zaledwie kilku chwil kremowy gorący przysmak w chrupiącej skórce jest gotowy.

 

Puszyste „Chamallows Barbecue" o wspaniałym waniliowym smaku, urozmaicą menu spotkań przy grillu i rodzinnych pikników. Nowe pianki w czerwono niebieskim opakowaniu w amerykańskim stylu sprawią ogromną frajdę dzieciom, ale przypadną też do gustu starszym wielbicielom lekkich słodkości.

 

„Chamallows Barbecue" z grilla

Składniki: opakowanie pianek „Chamallows Barbecue", wykałaczki do szaszłyków lub zaostrzone kijki.

 

Przygotowanie: w przypadku przyrządzania pianek nad ogniskiem nadziać piankę na kijek, w przypadku grilla - na wykałaczkę do szaszłyków. Pianki opiekamy przez kilka minut nad ogniem. W momencie, kiedy przybierze złocistą barwę gorący kremowy przysmak w chrupiącej skórce jest już gotowy do zjedzenia.

 

Haribo życzy smacznego!!!

Dostępność produktu:

Pianki „Chamallows Barbecue" będą dostępne na rynku od kwietnia 2008 roku.

Opakowanie pojedyncze - 175g

Opakowanie zbiorcze - 12szt. ‘a 175g

Cena detaliczna - 5,11zł/szt.

tagi: Haribo,pianki,żelki , słodycze,haribo nowość ,