Nowa karta obowiązywać będzie we wszystkich Lodziarniach Firmowych na terenie całego kraju od maja 2014.
– W nowej ofercie jeszcze bardziej eksponujemy szeroki wybór lodów, którymi częstujemy naszych Gości w lodziarniach. Zachęcamy do odkrycia wszystkich 60 smaków, wierząc, że wśród nich znajdą Państwo swój ulubiony. Aby nieco ułatwić wybór, na początku karty przedstawiliśmy listę naszych bestsellerów – deserów, które nasi Goście cenią za ich klasyczny smak. Zachęcamy oczywiście do spróbowania wszystkich naszych kompozycji, które w tym sezonie będą wyjątkowo lekkie i smaczne – mówi Małgorzata Grycan.
W menu Lodziarni Firmowych szczególną uwagę zwraca nowy smak: Lody Jogurtowe z Mango. Konsumenci doskonale przyjęli wprowadzoną rok temu linię lodów powstających z jogurtu naturalnego, a mango to owoc, na bazie którego przygotowywany jest jeden z najchętniej wybieranych przez Gości lodziarni sorbetów. Dlatego w tym sezonie w portfolio marki Grycan – Lody od pokoleń pojawia się nowy smak łączący kwaskowatość jogurtu z egzotyczną owocową słodyczą.
Lody Jogurtowe z Mango sprzedawane będą również w szerokiej dystrybucji w opakowaniach o pojemności 500 ml w sugerowanej cenie 10,50 zł.
W nowej karcie Lodziarni Firmowych niezmiennie królują lody – produkowane w podwarszawskim zakładzie w Majdanie z wykorzystaniem tradycyjnych receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Są wśród nich:
• lody tradycyjne, tworzone na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, z dodatkiem siekanej czekolady czy ręcznie krojonych bakalii,
• lody jogurtowe powstające ze świeżego jogurtu naturalnego,
• sorbety przygotowywane ze świeżych, ręcznie obieranych i krojonych owoców, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.
Oferta Lodziarni Firmowych obejmuje również:
Desery lodowe
Oryginalne, starannie dobrane kompozycje lodowych smaków uzupełniane są o świeże owoce, siekane orzechy, chrupiącą czekoladę, bitą śmietanę oraz polewy. W nowej karcie znajdują się zarówno desery klasyczne oraz wykwintne, jak i jogurtowe czy owocowe.
Domowe ciasta
Przygotowywane w warszawskiej pracowni wypieki bazują na długoletnich tradycjach cukierniczych obu rodzin. Wszystkie wypieki wyrabiane są z prawdziwego masła, świeżych jaj i najlepszych dodatków, takich jak bakalie, kakao, czekolada, owoce czy domowe konfitury.
Rurki z bitą śmietaną
Od lat przygotowywane są z wykorzystaniem tego samego przepisu, stanowią obowiązkową pozycję w menu lodziarni. Każda rurka powstaje z jednego kawałka ciasta, jest ręcznie zwijana i starannie pieczona, by osiągnąć idealny kolor i smak.
Szeroki wybór kaw
W nowej karcie znajdują się mocne espresso, cappuccino z kremową pianką czy łagodne latte, podawane z karmelem, adwokatem i cynamonem, posypane migdałami lub siekaną czekoladą. Wszystkie kawy przygotowywane są z oryginalnej mieszanki ziaren kaw Arabica i Robusta, dostarczanej do lodziarni przez rodzinną, włoską firmę.
Soki oraz koktajle
Sok regenerujący, sok antystresowy, koktajl truskawkowo-bananowy czy sok odprężający - wszystkie oferowane w Lodziarniach Firmowych kompozycje przygotowywane są na bazie świeżych owoców, dzięki czemu są niebanalnym uzupełnieniem zdrowej diety.
Oferty specjalne
Do menu regularnie wprowadzane są oferty w szczególny sposób dopasowane do okazji, pory roku, pogody lub wyjątkowych okoliczności, w jakich Goście odwiedzają Lodziarnie Firmowe.
tagi: Grycan , lody , lodziarnie , lodziarnia ,
Należąca do koncernu FoodWell marka Bakalland dołączyła do...
Żabka Polska, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce zdobyła...
Eksperci szacują, że niewyspani pracownicy mogą kosztować...
Trwają prace nad nową ustawą o Rzeczniku MŚP...
Zawirowania w światowym handlu...
Rodzimym firmom przyda się promocja ze strony instytucji...
Firmy skupiają się na gromadzeniu zapasów...