Nowości

Tradycyjne Rarytasy

Piątek, 23 sierpnia 2013 Autor: Maja Święcka,
Drosed, Specjalista od drobiu, rozbudowuje swoją ofertę pasztetów. W sklepach, obok Pasztetu Podlaskiego pojawiły się Tradycyjne Rarytasy. Powstałe na bazie wyłącznie pełnowartościowego mięsa trzy tradycyjne smaki - Smarowidło Szlachetne, Pasztet Wyborny i z Gęsią – są dostępne w nowoczesnym opakowaniu – słoiczku z nakrętką, który pozwoli na dłużej zachować wyjątkową konsystencję pasztetów.

Tradycyjne Rarytasy to trzy sycące, bardzo mięsne produkty, spośród których każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Na sklepowej półce uwagę konsumenta zwróci już sposób pakowania - słoiczek z nakrętką, który jest gwarancją zachowania wszystkich walorów pasztetu nawet kilka dni po otwarciu opakowania.

"Pasztety w słoikach stopniowo zyskują popularność wśród konsumentów" – wyjaśnia Iwona Juszczuk, Marketing Manager w Drosed S.A. – "Takie opakowanie podkreśla wysoką jakość produktu, pozwala zachować na dłużej walory smakowe i zapachowe oraz jest ekologiczne."

W szklanym wnętrzu kryje się wyjątkowa formuła pasztetów – opracowana na bazie wysokiej jakości mięsa drobiowego, bez dodatku mięsa oddzielonego mechanicznie. W efekcie Smarowidło Szlachetne, Pasztet Wyborny i z Gęsią cieszą zmysły szlachetnym smakiem i aromatem.

Smarowidło Szlachetne to propozycja przede wszystkim dla prawdziwych mężczyzn. Idealnie syci głód dzięki wysokiej zawartości mięsa, które stanowi
w sumie 78% pasztetu. Jego wyróżnikiem jest gruboziarnista konsystencja drobiowego mięsa wzbogaconego aromatycznymi przyprawami. Takie połączenie jest gwarancją nie tylko doskonałego smaku, ale też pozwala szybko zaspokoić głód.

Pasztet Wyborny natomiast powstał z myślą o całej rodzinie. Doskonale się rozsmarowuje i ma delikatny, tak charakterystyczny dla mięsa drobiowego, smak przełamany zdecydowaną nutką podrobów. Dzięki temu sprosta gustom nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Z myślą o osobach poszukujących nowych, oryginalnych smaków powstał Pasztet z Gęsią. We wnętrzu słoiczka kryje się wyjątkowo zgrany duet: delikatne mięso drobiowe i wykwintne mięso z gęsi. Niezwykły smak podkreśla starannie dobrana kompozycja przypraw.

Pasztety z gamy Tradycyjne Rarytasy dostępne są w słoikach 200 g. Opakowanie zbiorcze zawiera 6 sztuk produktów. Sugerowana cena detaliczna to 4,89 zł.

Dla nowych pasztetów Drosed planuje wsparcie w punktach sprzedaży, m.in. degustacje i animacje oraz materiały POS.

tagi: Drosed , drób , Pasztet Podlaski , Smarowidło Szlachetne , Pasztet Wyborny , Pasztet z Gęsią , pasztet , Tradycyjne Rarytasy ,