Reportaże

Z wizytą w Modern-Expo Group w Łucku

Wtorek, 12 grudnia 2017
W dniach 21-22 listopada br. firma Modern-Expo Group – specjalnie dla dziennikarzy czołowych tytułów prasy handlowej, a także agencji prasowych – zorganizowała wyjazd do siedziby głównej firmy w Łucku na Ukrainie.
Dziennikarze podczas prezentacji przedstawionej przez Piotra Kraśnickiego, Dyrektora Sprzedaży Modern-Expo Group mieli możliwość zapoznania się z dotychczasowymi dokonaniami firmy, jej obecnym potencjałem, a także z nowościami. 

Miłym akcentem była możliwość osobistego poznania twórców sukcesu Modern-Expo Group i jednocześnie jej szefów – Bogdana Łukasika i Petro Pylypiuka, którzy z wielkimi emocjami wspominali początki firmy, jej rozwój, ale też opowiadali o przyszłości biznesu i nowych rozwiązaniach typu „Smart”.

Atrakcją wyjazdu była możliwość zwiedzenia siedziby głównej firmy, zakładu produkcyjnego w Łucku, a także nowego zakładu produkcyjnego w Lublinie, którego oficjalne otwarcie nastąpi na początku 2018 roku.

Modern-Expo już od blisko 25 lat konsekwentnie buduje pozycję lidera w branży retail, produkując i dostarczając wyposażenie dla sklepów i przestrzeni magazynowej. Obecnie produkty z fabryk produkcyjnych trafiają do ponad 60 państw świata, a firma osiągnęła pozycję lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Swoją działalność firma rozpoczęła w 1993 roku jako producent wyposażenia sklepów oraz mebli biurowych. Przez lata wypracowała pozycję lidera w swojej branży i dostawcy kompleksowych rozwiązań dla światowych marek, takich jak Pepsi, McDonald’s, Auchan i Carrefour. Elementem koncepcji strategicznej, stojącej za działaniami firmy jest stały rozwój i oferta dostosowana do potrzeb klienta przynosząca korzyści obu stronom. 

W swojej ofercie Modern-Expo proponuje zaawansowane, nowoczesne i kompleksowe rozwiązania dla handlu detalicznego, m.in.: regały handlowe, regały wysokiego składowania, boksy kasowe czy terminale POS. Nowością w ofercie są Fresh-boxy z opcją chłodzenia, dzięki którym klient będzie mógł odebrać świeże produkty w najbardziej dogodnej dla siebie lokalizacji bez tracenia czasu w sklepie, a przede wszystkim w kolejce do kasy. Przesyłanie świeżych warzyw i owoców, mleka, a nawet mrożonek i leków wymagających niższych temperatur przechowywania nie będzie stanowić już problemu.


tagi: Modern-Expo Group,