Wiadomości

Konkurs na Najlepszego Dostawcę Mleka Hochland Polska 2022 rozstrzygnięty

Czwartek, 22 września 2022
16 września 2022 roku w Sokołowie Podlaskim odbyła się Gala Finałowa Konkursu na Najlepszego Dostawcę – edycja 2022. Już po raz dwudziesty wybrano najlepszych hodowców. Zwycięzcy w nagrodę wyjadą w podróż zagraniczną lub otrzymają nagrody pieniężne.
Jak co roku Dostawcy konkurowali  w pięciu kategoriach: „Największa ilość mleka”, „Najlepsza jakość mleka”, „Największy wzrost ilości mleka”, „Dobrostan zwierząt” oraz „Rozwiązania proekologiczne, sprzyjające środowisku”.

Kategorie konkursu bezpośrednio odwołują się do wartości, do jakich dąży firma Hochland. Najważniejszą z nich jest pewność konsumenta, że otrzymuje produkt najwyższej jakości, wytworzony we współpracy ze świadomym, posiadającym dużą wiedzę i dbającym o środowisko oraz o swoje zwierzęta rolnikiem.

W każdej z kategorii nagrodzono po pięć gospodarstw. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc z każdej kategorii, wezmą udział we wspólnym wyjeździe. W tym roku będzie to tygodniowy zagraniczny wyjazd. Kolejnych dwóch finalistów w każdej kategorii otrzyma nagrodę pieniężną.

Laureatami są rolnicy posiadający rodzinne, wielopokoleniowe gospodarstwa o zróżnicowanej wielkości produkcji, mieszkający na terenie 3 województw - mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Pamiątkowe statuetki  zostały wręczone przez Dyrekcję Hochland Polska. Cieszymy się razem z naszymi Dostawcami z ich sukcesów - powiedział Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska. - Dzięki  wysokim parametrom mleka, które nam dostarczają, produkty Hochland są najwyższej jakości – są nie tylko pyszne, ale też zdrowe i w pełni bezpieczne. Wspieramy współpracujących z nami rolników w kluczowych sprawach związanych z zachowaniem dobrostanu zwierząt.

Podsumowanie konkursu było świetną okazją do spotkania się dostawców i wymiany doświadczeń w miłej atmosferze. Niektórzy z nich znają się z poprzednich edycji, jednak wśród laureatów pojawili się też nowi uczestnicy. Najbardziej cieszy fakt, że kolejne gospodarstwa dążą do produkcji jak najlepszej jakości mleka, dbają o środowisko i wygodę zwierząt.tagi: Hochland Polska , Konkurs na Najlepszego Dostawcę Mleka , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , przemysł spożywczy ,