Nowości

Prezent od „Bałtyku” dla Pań i Panów

Poniedziałek, 18 października 2021
Fabryka Czekolady „Bałtyk” przygotowała kolejne nowości! Nowe, świeże nadzienia alkoholowe w likworkach powstały z myślą… o Paniach i Panach! Zarówno smaki likworków jak i stylistyka opakowań nawiązują do miłych chwil spędzanych wśród dorosłych przyjaciół. Likworki Ladies oraz Likworki Z Likierem Ziołowym uzupełniają bogatą ofertę firmy w kategorii słodyczy upominkowych.
Likworki Ladies - dedykowane Paniom są mieszanką atrakcyjnych smaków: cuba libre, frizzante, gin&tonic, spritz. Drugi wariant dedykowany Panom  to Likworki Z Likierem Ziołowym. Obydwie propozycje stanowią naturalne uzupełnienie wspólnych spotkań w gronie dorosłych. Są też nawiązaniem do odmiennych upodobań Pań i Panów zarówno w sferze smakowej jak i stylistyce opakowań.

„Likworki Ladies oraz Ziołowe powstały z myślą o spotkaniach towarzyskich, których tak bardzo nam brakowało w pandemii. Mogą być również wyjątkowym upominkiem, ze względu na  atrakcyjne opakowania podczas spotkań w gronie mieszanym jak i w  towarzystwie „damskim” oraz „męskim”. Liczymy, że przypadną do gustu zarówno Paniom jak i Panom.” dodaje Konrad Mickiewicz, prezes ZPC „Bałtyk”.

Nowa edycja likworków jest już w sprzedaży w sklepach firmowych „Bałtyku”, w sklepie internetowym www.zpcbaltyk.pl oraz trafiła do szerokiej dystrybucji.tagi: Bałtyku , prezenty , Fabryka Czekolady Bałtyk , słodycze , produkcja , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , rynek spożywczy ,