Nowości

Olewnik Enjoy dla ceniących wolność wyboru

Środa, 11 września 2019
1 września br. do sklepów w całej Polsce trafił nasz nowy produkt - kabanosy Enjoy. To uniwersalna przekąska, która da radość każdemu i bez względu na okoliczności – w pracy, w podróży, podczas spotkania z przyjaciółmi czy wieczornego oglądania serialu. Wywoła uśmiech na twarzy teściowej, która wpadnie z niespodziewaną wizytą i będzie znakomitym uzupełnieniem deski serów na kolację przy świecach.
Drobiowe i wieprzowe kabanosy Enjoy to odpowiedź marki Olewnik na tendencje rynkowe. Obserwujemy, że wśród osób, regularnie kupujących przekąski mięsne zdecydowana większość z nich kupuje kabanosa. Klienci zwracają uwagę na jakość, skład produktu, markę i smak.  Liczy się dla nich także opakowanie i ergonomia. Smak drobiowy cieszy się nieznacznie większą popularnością niż wieprzowy.  Nasz nowy produkt łączy zatem w sobie wszystko to, czego poszukują konsumenci.

Opakowanie kabanosów Enjoy zostało zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami – jest ergonomiczne i umożliwia szybkie otwarcie jednym ruchem. Pastelowe, rzucające się w oczy kolory (niebieski dla kabanosów wieprzowych i zielony dla drobiowych) ułatwiają znalezienie produktu na sklepowej półce. Kolory te przywołują także skojarzenia z błękitem nieba i zielenią trawy, co podkreśla naturalność naszych produktów. Kabanosy Enjoy nie zawierają glutaminianu monosodowego, fosforanów, barwników ani glutenu, a 100g. kabanosów zostało wyprodukowanych ze 180g. mięsa.  Transparentne okienko sprawia, że kabanosy są widoczne na pierwszy rzut oka i nie sposób pomylić ich z innymi. Młodzi ludzie na opakowaniach symbolizują energię i witalność, którą daje wyraźny smak kabanosów. Enjoy to niekończąca się przyjemność jedzenia – po rozwinięciu to aż 250 cm pożywnej i wysokobiałkowej przekąski.

„Konsumenci stają się coraz bardziej wyrafinowani, a my chcemy ich wciąż zaskakiwać” - mówi prezes zarządu spółki Olewnik Sp. z o.o., Anna Olewnik-Mikołajewska.  Zwraca uwagę, że nowe kabanosy to nie tylko odpowiedź na rynkowe trendy, ale także połączenie walorów odżywczych z przyjemnością, jaką daje jedzenie – stąd nazwa Enjoy. „Polacy coraz częściej poszukują nowych smaków, zapachów i kolorów, ale liczy się też dla nich jakość, którą zapewniamy od lat” – podkreśla Anna Olewnik- Mikołajewska i dodaje, że marka pracuje już nad nowymi smakami kabanosów.

Wprowadzeniu na rynek kabanosów Enjoy towarzyszy kampania w Internecie i w mediach społecznościowych oraz ekspozycje produktowe w sklepach.tagi: Olewnik Enjoy , kabanosy Enjoy ,