Konkursy

Michał Piróg i Coachella? – absolutna zabawa gwarantowana!

Środa, 13 marca 2019
Chcesz przeżyć absolutną przygodę i dołączyć do Michała Piróga na festiwalu Coachella? Już teraz masz ku temu okazję. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie organizowanym przez Absolut, a w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na słynny festiwal muzyczny w Kalifornii. Zgłoszenia trwają do 17 marca. Nie czekaj! I Ty możesz się znaleźć w słonecznej Kalifornii wśród gwiazd światowej estrady, sztuki i mody.
Coachella to z pewnością jeden z najbarwniejszych i najsłynniejszych festiwali muzycznych na świecie. Co roku odwiedzają go fani z całego świata poszukujący nie tylko swoich ulubionych artystów, ale też inspirujących osobowości.

W tym roku jedzie tam osoba tak samo barwna i oryginalna jak sam festiwal. Michał Piróg – człowiek znany z wielu talentów; tancerz, choreograf, aktor, osobowość telewizyjna. Obrońca kobiet mniejszości i praw zwierząt, pokazujący na co dzień siłę szacunku i tolerancji wobec wszystkich istot. Jego otwartość i kreatywność, to wartości, które połączyły go z marką Absolut. Razem, w muzycznych rytmach Coachelli, wyruszają ku przygodzie. Jednak Michał nie bierze w niej udziału sam.

Marka postanowiła podarować dwójce szczęśliwców podwójne zaproszenia na festiwal do Kalifornii wraz z opłaconym pobytem. Jest o co walczyć! Jeszcze do 17 marca, jest szansa na wzięcie udziału w konkursie na stronie www.absolutnenoce.pl. Wystarczy kupić butelkę Absolut Vodka w czasie trwania konkursu, wypełnić formularz dołączając do niego paragon potwierdzający zakup oraz odpowiedzieć w sposób oryginalny na pytanie „Kogo najchętniej zabrałbyś ze sobą na festiwal życia i dlaczego?”

Oprócz 2 podwójnych biletów, do wygrania jest również 100 zestawów festiwalowych: Głośnik JBL GO2 + Absolut Vodka Blue + plecak.

Bajeczne scenografie, anielski głos Ariany Grande i roztańczony Michał Piróg to gwarancja niezapomnianych doznań artystycznych i przeżyć, o które warto powalczyć.

Więcej informacji na: www.absolutnenoce.pltagi: Michał Piróg, Absolut,