Personalia

 • W dniu 23 lipca 2019 r. wpłynęło do Spółki oświadczenie Członka Zarządu i Dyrektor ds. Marketingu, Pani Małgorzaty Lubelskiej, w sprawie rezygnacji z dniem 1 września 2019 r. z funkcji Członka Zarządu. Rezygnacja związana jest z realizacją przez Panią Małgorzatę Lubelską kolejnych planów zawodowych w Grupie Heineken - poinformował Zarząd Grupy Żywiec. Czytaj więcej »

 • Od 1 lipca stanowisko dyrektora marketingu w polskim oddziale Mastercard Europe objął Jerzy Hołub. Czytaj więcej »

 • Do działu personalnego LOTTE Wedel dołączyły nowe osoby. Eliza Jarmołowicz objęła stanowisko Kierownika Rozwoju Organizacji i zarządza zespołem, do którego dołączyły również: Ewa Sokolik jako Kierownik Rekrutacji oraz Agata Mechlińska jako Kierownik Szkoleń. Czytaj więcej »

 • Bakalland z nowym prezesem

  Piątek, 28 czerwca 2019

  Od lipca Bakalland będzie miał nowego prezesa. Marek Malinowski, dotychczasowy szef CEDC International zastąpi zarządzającego spółką od 2014 roku Marka Moczulskiego. Czytaj więcej »

 • Nowy prezes Związku Browary Polskie

  Czwartek, 27 czerwca 2019

  Paul Davies, stojący na czele Carlsberg Polska, rozpoczął właśnie dwuletnią kadencję prezesa Zarządu Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie. Na stanowisku tym zastąpił Igora Tikhonova z Kompanii Piwowarskiej. Czytaj więcej »

 • Silne wsparcie w Waimea Holding S.A.

  Poniedziałek, 24 czerwca 2019

  Z dniem 31 maja br. do zarządu Grupy Kapitałowej Waimea Holding S.A. dołączył Wojciech Szczepaniak, obejmując stanowisko Wiceprezesa Zarządu. W ramach przedsiębiorstwa, wyspecjalizowanego w budowie nowoczesnych powierzchni magazynowo produkcyjnych oraz infrastruktury lotniskowej, odpowiadać będzie za realizację strategii rozwoju firmy. Czytaj więcej »

 • Veli Dincel został mianowany dyrektorem zarządzającym działu Laundry & Home Care (środki do prania i czystości) w polskim oddziale firmy Henkel. Na nowym stanowisku odpowiada za wyniki sprzedaży oraz działania marketingowe wszystkich marek detergentowych Henkla obecnych na polskim rynku, do których należą m.in. Persil, Silan, Perwoll, Somat, Bref. Czytaj więcej »

 • Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, rozszerza zakres usług w Polsce. Do firmy dołączył Bartosz Jankowski, który objął funkcję dyrektora nowego działu Design&Build na stanowisku partnera. Nowa linia biznesowa będzie oferować usługi z zakresu fit-out i construction, obejmujące kompleksową realizację projektów aranżacji powierzchni... Czytaj więcej »

 • Jadwiga Zientara objęła stanowisko wiceprezesa zarządu Carrefour Polska, z odpowiedzialnością za obszar finansów, nieruchomości komercyjnych oraz ekspansji. Czytaj więcej »

 • Dan Cake wzmacnia zespół

  Czwartek, 25 kwietnia 2019

  Dan Cake, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju, w związku z planowaną rozbudową mocy produkcyjnych wzmacnia Zespół. Do grona pracowników Spółki dołączył Kamil Piątkowski, który objął stanowisko Szefa Działu Produkcji. Czytaj więcej »

 • Firma Kraft Heinz ogłosiła powołanie przez zarząd spółki Miguela Patricio na stanowisko dyrektora generalnego z dniem 1 lipca 2019 r. Miguel Patricio zastąpi Bernardo Heesa, który pozostanie na stanowisku dyrektora generalnego do 30 czerwca 2019 r., w celu zapewnienia płynnego przejścia. Czytaj więcej »

 • Najczęściej nagradzana whisky single malt na świecie, Glenfiddich, zyskała nowego, polskiego Brand Ambasadora. Został nim Kuba Magnuszewski, szef baru warszawskiego lokalu 6 Cocktails i barman z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Czytaj więcej »

 • Charles Brand został powołany na prezesa Tetra Pak na Europę i Azję Środkową (E&CA). Jednocześnie pozostanie on w gronie globalnych liderów firmy. Czytaj więcej »

 • Marketplanet, spółka działająca na rynku zakupów B2B, poszerzyła skład swojego zarządu, powołując do niego Piotra Kalińskiego. Ta decyzja jest wynikiem konsekwentnie realizowanych założeń spółki i rozwoju przez nią usług w chmurze. Jako członek zarządu Piotr Kaliński będzie odpowiadał za dalszą rozbudowę platformy OnePlace oraz wspierał inicjatywy rozwoju... Czytaj więcej »

 • Spółka DHL Express mianowała Alberto Nobisa nowym prezesem firmy w Europie, co oznacza jednocześnie jego powrót do Zarządu Globalnego DHL Express. Nobis był Globalnym Dyrektorem Finansowym DHL Express w latach 2009-2012, po czym w roku 2013 powrócił do swoich rodzinnych Włoch. Jako Prezes DHL Express Italy, Alberto Nobis pomógł zintensyfikować rozwój dywizji na rynku włoskim. Z... Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 kwietnia 2019 Izabela Wanatowska, dotychczasowy dyrektor ds. rozwoju strategii handlowych, obejmie funkcję dyrektora sprzedaży w Coca-Cola HBC Polska. Zastąpi na tym stanowisku Laszlo Bekefi, który został mianowany na stanowisko dyrektora generalnego w Coca-Cola HBC Węgry. Czytaj więcej »

 • Grzegorz Pięta został pełniącym obowiązki Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Na stanowisko powołał go Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki w dniu 6 marca 2019 r. Czytaj więcej »

 • Marcin Olech dołączył do korporacyjnego centrum innowacji The Heart, gdzie będzie odpowiedzialny za transformację i nowe przedsięwzięcia w branży retail. Wcześniej był Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za Marketing, Nowe Technologie, Usługi Finansowe i Handlowe oraz IT w Carrefour Polska. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 marca 2019 r. do zespołu drogerii Natura dołączył Przemysław Woźniak, obejmując stanowisko Wiceprezesa ds. Operacyjnych. W nowej roli odpowiedzialny jest m.in. za realizację strategii biznesowej, wzrost efektywności operacyjnej spółki oraz zarządzanie siecią sprzedaży i jej rozwój. Czytaj więcej »

 • Prologis, Inc., globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował dzisiaj o awansie Martina Baláža na stanowisko vice president, country manager Prologis na Czechy i Słowację. Czytaj więcej »

 • Sylvie Nicol, pełniąca obecnie funkcję globalnego wiceprezesa ds. zarządzania personelem, została mianowana członkiem zarządu firmy Henkel. Nominacja ta wejdzie w życie 9 kwietnia 2019 r., po dorocznym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy. Sylvie Nicol będzie odpowiedzialna za obszar zarządzania personelem (HR) oraz usługi z zakresu infrastruktury. Czytaj więcej »

 • Rada Nadzorcza Lewiatan Holding S.A. powołała do zarządu Spółki Roberta Rękasa, menadżera z wieloletnim doświadczeniem w branży handlowej. Odpowiedzialny będzie za wdrażanie strategii Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan w obszarze detalicznym oraz rozwój projektu category management’u w placówkach handlowych. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 stycznia 2019 r. Aleksandra Gawlas-Wilińska objęła stanowisko dyrektor marketingu w dziale Laundry & Home Care (środki do prania i czystości) w polskim oddziale firmy Henkel. Czytaj więcej »

 • Marek Olszanowski został dyrektorem pionu handlu w Fabryce Cukierków „Pszczółka” w Lublinie. To doświadczony menedżer w branży FMCG. W nowym miejscu pracy będzie odpowiadał za rozwój działu sprzedaży w jednym z czołowych producentów słodyczy na rynku polskim. Czytaj więcej »

 • Od stycznia 2019 r. Remigiusz Czernecki objął funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Handlowego w PPHU Specjał Sp. z o.o. i odpowiedzialny będzie za działalność operacyjną, rozwój oraz strategię hurtową grupy. Czytaj więcej »

 • Filip Fiedorow stanie na czele Działu Marketingu Żabka Polska 1 lutego 2019 r. W tej roli będzie zarządzał zespołami Customer Insight, Customer Marketing i Customer Communications. Czytaj więcej »

 • Mariusz Ryciak awansował w strukturach wewnętrznych OSHEE i wraz z początkiem listopada objął stanowisko Wicedyrektora Marketingu. Dotychczas pełnił funkcję Szefa marki. Czytaj więcej »

 • Marcin Śliwiński nowym prezesem Gobarto

  Piątek, 26 października 2018

  Rada Nadzorcza Gobarto S.A., jednego z czołowych polskich producentów mięsa wieprzowego, zadecydowała o powierzeniu funkcji prezesa zarządu Marcinowi Śliwińskiemu. Nowe stanowisko obejmie z dniem 1 listopada br. Czytaj więcej »

 • „Herbapol-Lublin” S.A., jeden z największych producentów herbat, dżemów i syropów, ogłasza transfery na kluczowe stanowiska zarządzające w firmie. Od początku października Dyrektor Marketingu została Anna Mrożewska. Stanowisko Dyrektora Handlowego objął Paweł Głowniak. Czytaj więcej »

 • Harper Hygienics wzmacnia Zarząd

  Wtorek, 16 października 2018

  Harper Hygienics, notowany na GPW producent produktów higieniczno-kosmetycznych, wzmocnił Zarząd dwoma menedżerami z doświadczeniem w dużych, międzynarodowych korporacjach. Funkcję Prezesa Zarządu objął dotychczasowy członek Rady Nadzorczej Harper Hygienics Adam Pieniacki, który zastąpił Rafała Szczepkowskiego. Nowym członkiem Zarządu został również Sergejs Binkovskis. Czytaj więcej »