Personalia

 • Od 1 lipca stanowisko General Managera w NIVEA Polska objął Bedros Kalfayan, dotychczasowy Country Manager filii Beiersdorf A.G. na region Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategię rozwoju firmy w Polsce i krajach bałtyckich. Czytaj więcej »

 • Mondelēz International, wiodący producent słodyczy w Polsce i światowy lider produkcji ulubionych marek konsumentów, takich jak czekolady i ciastka Milka, ciastka Oreo i belVita oraz cukierki Halls, ogłosił zmianę na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Polski i Krajów Bałtyckich. Czytaj więcej »

 • Nowakowska w zarządzie sieci Natura

  Wtorek, 25 kwietnia 2017

  Monika Nowakowska, była Prezes Miraculum, a obecnie Prezes spółki RDM Partners, specjalizującej się w restrukturyzacjach, została powołana przez Radę Nadzorczą spółki Natura na stanowisko wiceprezesa ds. commercial. Zakres odpowiedzialności jest szeroki: rozciąga się od sprzedaży, marketingu, trade marketingu, rozwoju produktów, kontroli zapasów i marchandisingu. Sieć zamierza... Czytaj więcej »

 • Wioletta Rosołowska, obecna Prezes L’Oréal Polska, obejmuje także funkcję Dyrektora Generalnego L’Oréal Baltic. Tym samym odpowiadać będzie zarówno za rynek polski, jak i region krajów bałtyckich. Pozwoli to na skoordynowanie pracy i usprawnienie funkcjonowania obu organizacji. Czytaj więcej »

 • POLOmarket z nowym prezesem zarządu

  Czwartek, 20 kwietnia 2017

  Michał Seńczuk, dotychczasowy dyrektor operacyjny i członek zarządu, 14 kwietnia br. został powołany na prezesa zarządu spółki POLOmarket. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 kwietnia 2017 r. Katarzyna Borucka została powołana na stanowisko dyrektora ds. korporacyjnych Coca-Cola HBC Polska. Czytaj więcej »

 • Witold Michalik, autor sukcesu biznesu lodowego Nestlé, po niespełna 25 latach odchodzi na emeryturę. Jego kariera w branży spożywczej rozpoczęła się w 1993 roku od Nestlé, gdzie piastował różne funkcje zarządcze. W ubiegłym roku stanął na czele FRONERI, spółki joint venture utworzonej na mocy porozumienia między Nestlé i Grupą R&R. Czytaj więcej »

 • Monika Nowakowska odeszła z Miraculum

  Poniedziałek, 23 stycznia 2017

  Monika Nowakowska zrezygnowała z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki Miraculum. Czytaj więcej »

 • Zarząd Harper Hygienics S.A. informuje, że w dniu 11 stycznia 2017 r. na posiedzeniu Rady Nadzorczej Spółki, powołano z dniem 11 stycznia 2017 r. do Zarządu Spółki Pana Jacka Mariusza Kalinowskiego powierzając mu funkcję Członka Zarządu Spółki. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 grudnia 2016 roku nowym Dyrektorem Sprzedaży w Nestlé Polska S.A. został Artur Jankowski, który zastąpił na tym stanowisku Beatę Porowską. Czytaj więcej »

 • Rada nadzorcza ZPC Otmuchów powołała Przemysława Danowskiego na stanowisko prezesa zarządu - informuje spółka w komunikacie. Czytaj więcej »

 • 15 listopada nowym wiceprezesem ds. sprzedaży Carlsberg Polska został Mieszko Musiał, który zastąpił na tym stanowisku Marka Raka. Czytaj więcej »

 • Kinga Sieradzon została dyrektorem generalnym Tetra Pak na rynek polski, czeski, słowacki i węgierski. Nowa dyrektor jest związana z firmą od 22 lat. W przeszłości zajmowała stanowiska kierownicze w biurach firmy w Szwajcarii, Szwecji, Grecji oraz w Polsce. Kinga Sieradzon zastąpiła Małgorzatę Kołton. Czytaj więcej »

 • Zarząd spółki PEPEES S.A. informuje, że Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o powołaniu w skład Zarządu PEPEES S.A. na stanowisko Wiceprezesa Zarządu pana Tomasza Rogalę, który rozpocznie pełnienie funkcji z dniem 1 grudnia 2016 r. Czytaj więcej »

 • Nowy PR manager w L’Oréal

  Piątek, 07 października 2016

  Stanowisko PR Manager’a Działu Produktów Szerokiej Dystrybucji objęła Agnieszka Dobrowolska, dotychczas pełniąca rolę Group Product Manager L’Oréal Paris, kategoria Pielęgnacji i Koloryzacji Włosów. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie działem PR oraz tworzenie strategii PR dla marek L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa. Czytaj więcej »

 • Zmiany w organach Spółki Tarczyński S.A.

  Wtorek, 04 października 2016

  Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 03 października 2016 roku, Pan Marek Piątkowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej Tarczyński S.A. Rezygnacja wchodzi w życie z dniem 04 października 2016r. Czytaj więcej »

 • Nowy członek Zarządu Krynica Vitamin S.A.

  Wtorek, 04 października 2016

  Zarząd Krynica Vitamin S.A. („Spółka”) informuje, iż w dniu 3 października 2016 r. Rada Nadzorcza Spółki powołała z tym samym dniem Panią Agnieszkę Donica na stanowisko członka Zarządu w Spółce. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 października 2016 Prezesem Zarządu Imperial Tobacco Polska został mianowany Ales Struminsky. Powołanie na to stanowisko jest konsekwencją utworzenia z dniem 1 października b.r. nowego klastra środkowoeuropejskiego w Imperial Tobacco i mianowania Ales’a na Dyrektora Generalnego tego klastra, obejmującego Polskę, Węgry, Czechy i Słowację. Czytaj więcej »

 • Prezes Mariusz Popek i wiceprezes Bartłomiej Bień złożyli rezygnację ze swoich stanowisk bez podania przyczyn - poinformowały Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów. Czytaj więcej »

 • Zmiany w zarządzie Natura Sp. z o.o.

  Poniedziałek, 26 września 2016

  Do zarządu Natura Sp. z o.o., właściciela sieci drogerii Natura, dołączył Grzegorz Maniecki. Objął on nowo utworzone stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Commercial. Maniecki będzie odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii marketingowej, sprzedaży oraz zakupów, a także rozwój marek własnych dostępnych w drogeriach Natura. Czytaj więcej »

 • André Decroix został nowym dyrektorem ds. rozwoju, promocji i konstrukcji w polskim oddziale Immochan. Kieruje pracą działu odpowiedzialnego za przygotowanie i projektowanie inwestycji oraz ich budowę, a także zarządzanie remodelingiem istniejących Centrów Handlowych Auchan zarządzanych przez Immochan w Polsce. Decroix zastąpił na tym stanowisku François Garin, który pełnił tę... Czytaj więcej »

 • Nowy manager w firmie Zbyszko Company

  Poniedziałek, 19 września 2016

  Do zespołu firmy Zbyszko Company dołączył nowy manager, Pani Monika Kudła. Pani Monika jest osobą z doświadczeniem w obszarze marketingu, które zdobywała w ostatnich latach m.in. w agencji Super Fi. Czytaj więcej »

 • Geraldine Huse objęła stanowisko Prezesa Zarządu Procter & Gamble w Europie Centralnej. Odpowiada za działalność komercyjną i operacyjną firmy w dziewięciu krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, na Węgrzech i w Krajach Nadbałtyckich. Czytaj więcej »

 • Zmiany w Dziale Sprzedaży Hochland Polska

  Czwartek, 15 września 2016

  Stanowisko Dyrektora Sprzedaży Hochland Polska obejmie od 1 października br. Waldemar Dimke, w ramach promocji wewnętrznej, tym samym dołączy do Zespołu Kierownictwa Firmy. Waldemar Dimke w Hochland Polska pracuje od października 2011 roku na stanowisku Krajowego Kierownika do spraw Sprzedaży w Kanale Nowoczesnym. Krzysztof Chmura, obecny Dyrektor Sprzedaży, na koniec września br.... Czytaj więcej »

 • Andrzej Skubiszewski zastąpił Neila Couplanda na stanowisku Prezesa Zarządu JTI Polska Sp. z o.o., firmy tytoniowej należącej do Grupy Japan Tobacco International (JTI). Czytaj więcej »

 • Zmiany osobowe w Stock Polska

  Wtorek, 12 lipca 2016

  Od 15 czerwca 2016 r. Piotr Dziarski objął funkcję Dyrektora Sprzedaży Stock Polska. Czytaj więcej »

 • Marcin Siemion, dotychczasowy prezes Danish Malting Group Polska, został członkiem grupy zarządzającej Viking Malt - fińskiej spółki słodowniczej z siedzibą w Lahti. Objął stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży i marketingu. Czytaj więcej »

 • 1 lipca 2016 r. Lana Popović obejmie stanowisko dyrektor generalnej The Coca-Cola Company w Polsce i krajach bałtyckich. Będzie odpowiedzialna za strategię firmy, innowacje, marketing i komunikację oraz za współpracę z partnerem biznesowym Coca-Cola HBC, będącym rozlewcą i dystrybutorem produktów Coca-Cola na wszystkich czterech rynkach. Czytaj więcej »

 • Zmiany w zarządach Grupy Muszkieterów

  Poniedziałek, 30 maja 2016

  W związku w zakończeniem kadencji Prezesa Patricka Renault, Rada Spółki Muszkieterów oraz ITM Entrepreises ogłosiły decyzje personalne dotyczące Grupy Muszkieterów w Polsce. Funkcję Prezesa ITM Polska objął Jérôme Laxalt. Funkcję Prezesa spółek SCA PR Polska, MGI Polska oraz Baza Poznańska objął z kolei Jacques Schubert. Czytaj więcej »

 • Radomir Buksza brand managerem marki Helios

  Poniedziałek, 23 maja 2016

  Radomir Buksza objął stanowisko brand managera marki Helios, należącej do spółki Politan. Buksza legitymuje się wieloletnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach zarządzających w działach marketingu polskich i międzynarodowych firm. W Politanie odpowiada za rozwój i wizerunek oraz za ofertę produktową marki Helios. Czytaj więcej »