Personalia

 • Dyrektor Generalny FM Logistic na Europę Centralną– Piotr Sukiennik – podjął decyzję o rezygnacji z zajmowanego stanowiska z początkiem lutego br. Zarząd Grupy FM Logistic zdecydował się powierzyć tę funkcję Panu Danielowi Franke. Czytaj więcej »

 • Od 1 lutego 2018 roku stanowisko prezesa w firmie MIESZKO S.A. pełni Juozas Daunys. Darius Saikevičius, który przez ostatnie trzy miesiące pełnił obowiązki prezesa przedsiębiorstwa, powrócił do rady nadzorczej MIESZKO S.A. Czytaj więcej »

 • Po 15 latach pracy dla spółdzielni mleczarskiej z Grajewa odchodzi Lech Karendys. Nowym dyrektorem zostaje Małgorzata Cebelińska, dotychczasowy kierownik Działu Handlu Zagranicznego MLEKPOLU, w firmie od 20 lat. Czytaj więcej »

 • Stoyan Ivanov od 1 stycznia 2018 r. obejmie stanowisko dyrektora generalnego Coca-Cola Poland Services. Będzie odpowiedzialny za kontynuację realizacji nowej strategii firmy oraz dalszą pracę nad rozwojem oferty produktowej, która jeszcze lepiej będzie odpowiadać na potrzeby i preferencje konsumentów. Czytaj więcej »

 • Sokołów S.A. z nowym Dyrektorem

  Środa, 08 listopada 2017

  Sokołów S.A. – lider branży mięsnej w Polsce – ma nowego Dyrektora Spółki ds. PR i Komunikacji. Stanowisko to objął Marcin Bałanda, dotychczas pełniący funkcję Managera ds. Wizualizacji i Nowych Mediów. Czytaj więcej »

 • Paola Sandoval od listopada przejmie obowiązki Dyrektora ds. Marketingu Coca-Cola Poland Services, zastępując na tym stanowisku Mikołaja Ciasia. Sandoval będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizacje strategii marketingowych dla wszystkich marek z portfela firmy oraz za zarządzanie jej obszarami strategii biznesowej. Czytaj więcej »

 • Witold Strobel szefem KOWR

  Poniedziałek, 04 września 2017

  W piątek, 1 września 2017 r. Witold Strobel został powołany na stanowisko Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR). Czytaj więcej »

 • Od 1 lipca stanowisko General Managera w NIVEA Polska objął Bedros Kalfayan, dotychczasowy Country Manager filii Beiersdorf A.G. na region Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategię rozwoju firmy w Polsce i krajach bałtyckich. Czytaj więcej »

 • Mondelēz International, wiodący producent słodyczy w Polsce i światowy lider produkcji ulubionych marek konsumentów, takich jak czekolady i ciastka Milka, ciastka Oreo i belVita oraz cukierki Halls, ogłosił zmianę na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Polski i Krajów Bałtyckich. Czytaj więcej »

 • Nowakowska w zarządzie sieci Natura

  Wtorek, 25 kwietnia 2017

  Monika Nowakowska, była Prezes Miraculum, a obecnie Prezes spółki RDM Partners, specjalizującej się w restrukturyzacjach, została powołana przez Radę Nadzorczą spółki Natura na stanowisko wiceprezesa ds. commercial. Zakres odpowiedzialności jest szeroki: rozciąga się od sprzedaży, marketingu, trade marketingu, rozwoju produktów, kontroli zapasów i marchandisingu. Sieć zamierza... Czytaj więcej »

 • Wioletta Rosołowska, obecna Prezes L’Oréal Polska, obejmuje także funkcję Dyrektora Generalnego L’Oréal Baltic. Tym samym odpowiadać będzie zarówno za rynek polski, jak i region krajów bałtyckich. Pozwoli to na skoordynowanie pracy i usprawnienie funkcjonowania obu organizacji. Czytaj więcej »

 • POLOmarket z nowym prezesem zarządu

  Czwartek, 20 kwietnia 2017

  Michał Seńczuk, dotychczasowy dyrektor operacyjny i członek zarządu, 14 kwietnia br. został powołany na prezesa zarządu spółki POLOmarket. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 kwietnia 2017 r. Katarzyna Borucka została powołana na stanowisko dyrektora ds. korporacyjnych Coca-Cola HBC Polska. Czytaj więcej »

 • Witold Michalik, autor sukcesu biznesu lodowego Nestlé, po niespełna 25 latach odchodzi na emeryturę. Jego kariera w branży spożywczej rozpoczęła się w 1993 roku od Nestlé, gdzie piastował różne funkcje zarządcze. W ubiegłym roku stanął na czele FRONERI, spółki joint venture utworzonej na mocy porozumienia między Nestlé i Grupą R&R. Czytaj więcej »

 • Monika Nowakowska odeszła z Miraculum

  Poniedziałek, 23 stycznia 2017

  Monika Nowakowska zrezygnowała z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki Miraculum. Czytaj więcej »

 • Zarząd Harper Hygienics S.A. informuje, że w dniu 11 stycznia 2017 r. na posiedzeniu Rady Nadzorczej Spółki, powołano z dniem 11 stycznia 2017 r. do Zarządu Spółki Pana Jacka Mariusza Kalinowskiego powierzając mu funkcję Członka Zarządu Spółki. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 grudnia 2016 roku nowym Dyrektorem Sprzedaży w Nestlé Polska S.A. został Artur Jankowski, który zastąpił na tym stanowisku Beatę Porowską. Czytaj więcej »

 • Rada nadzorcza ZPC Otmuchów powołała Przemysława Danowskiego na stanowisko prezesa zarządu - informuje spółka w komunikacie. Czytaj więcej »

 • 15 listopada nowym wiceprezesem ds. sprzedaży Carlsberg Polska został Mieszko Musiał, który zastąpił na tym stanowisku Marka Raka. Czytaj więcej »

 • Kinga Sieradzon została dyrektorem generalnym Tetra Pak na rynek polski, czeski, słowacki i węgierski. Nowa dyrektor jest związana z firmą od 22 lat. W przeszłości zajmowała stanowiska kierownicze w biurach firmy w Szwajcarii, Szwecji, Grecji oraz w Polsce. Kinga Sieradzon zastąpiła Małgorzatę Kołton. Czytaj więcej »

 • Zarząd spółki PEPEES S.A. informuje, że Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o powołaniu w skład Zarządu PEPEES S.A. na stanowisko Wiceprezesa Zarządu pana Tomasza Rogalę, który rozpocznie pełnienie funkcji z dniem 1 grudnia 2016 r. Czytaj więcej »

 • Nowy PR manager w L’Oréal

  Piątek, 07 października 2016

  Stanowisko PR Manager’a Działu Produktów Szerokiej Dystrybucji objęła Agnieszka Dobrowolska, dotychczas pełniąca rolę Group Product Manager L’Oréal Paris, kategoria Pielęgnacji i Koloryzacji Włosów. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie działem PR oraz tworzenie strategii PR dla marek L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa. Czytaj więcej »

 • Zmiany w organach Spółki Tarczyński S.A.

  Wtorek, 04 października 2016

  Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 03 października 2016 roku, Pan Marek Piątkowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej Tarczyński S.A. Rezygnacja wchodzi w życie z dniem 04 października 2016r. Czytaj więcej »

 • Nowy członek Zarządu Krynica Vitamin S.A.

  Wtorek, 04 października 2016

  Zarząd Krynica Vitamin S.A. („Spółka”) informuje, iż w dniu 3 października 2016 r. Rada Nadzorcza Spółki powołała z tym samym dniem Panią Agnieszkę Donica na stanowisko członka Zarządu w Spółce. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 października 2016 Prezesem Zarządu Imperial Tobacco Polska został mianowany Ales Struminsky. Powołanie na to stanowisko jest konsekwencją utworzenia z dniem 1 października b.r. nowego klastra środkowoeuropejskiego w Imperial Tobacco i mianowania Ales’a na Dyrektora Generalnego tego klastra, obejmującego Polskę, Węgry, Czechy i Słowację. Czytaj więcej »

 • Prezes Mariusz Popek i wiceprezes Bartłomiej Bień złożyli rezygnację ze swoich stanowisk bez podania przyczyn - poinformowały Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów. Czytaj więcej »

 • Zmiany w zarządzie Natura Sp. z o.o.

  Poniedziałek, 26 września 2016

  Do zarządu Natura Sp. z o.o., właściciela sieci drogerii Natura, dołączył Grzegorz Maniecki. Objął on nowo utworzone stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Commercial. Maniecki będzie odpowiedzialny za przygotowanie i realizację strategii marketingowej, sprzedaży oraz zakupów, a także rozwój marek własnych dostępnych w drogeriach Natura. Czytaj więcej »

 • André Decroix został nowym dyrektorem ds. rozwoju, promocji i konstrukcji w polskim oddziale Immochan. Kieruje pracą działu odpowiedzialnego za przygotowanie i projektowanie inwestycji oraz ich budowę, a także zarządzanie remodelingiem istniejących Centrów Handlowych Auchan zarządzanych przez Immochan w Polsce. Decroix zastąpił na tym stanowisku François Garin, który pełnił tę... Czytaj więcej »

 • Nowy manager w firmie Zbyszko Company

  Poniedziałek, 19 września 2016

  Do zespołu firmy Zbyszko Company dołączył nowy manager, Pani Monika Kudła. Pani Monika jest osobą z doświadczeniem w obszarze marketingu, które zdobywała w ostatnich latach m.in. w agencji Super Fi. Czytaj więcej »

 • Geraldine Huse objęła stanowisko Prezesa Zarządu Procter & Gamble w Europie Centralnej. Odpowiada za działalność komercyjną i operacyjną firmy w dziewięciu krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Słowenii, na Węgrzech i w Krajach Nadbałtyckich. Czytaj więcej »