Personalia

 • Decyzją Rady Nadzorczej Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. z dnia 23 lipca 2018 roku Panu Robertowi Rudnickiemu powierzono pełnienie obowiązków Prezesa Zarządu wymienionej Spółki. Jednocześnie Rada Nadzorcza podjęła decyzję o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. Czytaj więcej »

 • Rada Nadzorcza TiM S.A. powołała z dniem 1 lipca 2018 roku pana Mariusza Glenszczyka na stanowisko Prezesa Zarządu, pełniącego dotychczas funkcje: Wiceprezesa Zarządu, Dyrektora ds. Handlu i Marketingu oraz Pełnomocnika Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Jakości. Do zarządu Spółki dołączyła również pani Ewa Krzuś-Wiśniewska, która objęła stanowisko Członka Zarządu,... Czytaj więcej »

 • Nowa Dyrektor Sprzedaży TEEKANNE Polska jest związana z branżą spożywczą od prawie 20 lat. W tym czasie zdobyła bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami handlowymi oraz rozwoju sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym. Poprzednio kierowała działami sprzedaży m.in. Suedzucker Polska S.A. i Z.P.H „ARGO”. Czytaj więcej »

 • Firma PepsiCo mianowała Michała Jaszczyka Dyrektorem Generalnym i Prezesem Zarządu PepsiCo Polska. Objął on stanowisko z dniem 1 czerwca 2018 r. Czytaj więcej »

 • Rada Nadzorcza spółek z Grupy Hortex podjęła decyzję o powołaniu Pana Pawła Gurgula na stanowisko Prezesa Zarządu Grupy Hortex z dniem 1 czerwca 2018 roku. Czytaj więcej »

 • Zmiany w kierownictwie Coca-Cola HBC Polska

  Czwartek, 05 kwietnia 2018

  Z dniem 1 maja br. Jaak Mikkel obejmie stanowisko dyrektora generalnego i prezesa zarządu Coca-Cola HBC Polska. Jaak Mikkel zastąpi na tym stanowisku Nikosa Kalaitzidakisa, który awansuje na stanowisko dyrektora Regionu 3 w Grupie Coca-Cola HBC, obejmującego następujące rynki: Rumunię, Bułgarię, Grecję, Cypr, Irlandię, Serbię, Czarnogórę, Kosowo, Chorwację, Bośnię-Hercegowinę,... Czytaj więcej »

 • 1 marca Piotr Jucha objął jedno z kluczowych stanowisk w światowej centrali McDonald’s w Oak Brook pod Chicago. Jako Senior Vice President – Global Restaurant Development & Restaurant Solutions Group będzie odpowiadać za szerokie spektrum zagadnień związanych z restauracjami sieci – od innowacji w ich funkcjonowaniu i wystroju, przez standardy operacyjne i sprzętowe, po strategię... Czytaj więcej »

 • Stanowisko Dyrektora Generalnego CEDC International – lidera branży mocnych alkoholi w Polsce – objął Marek Malinowski, który będzie odpowiadał za wszystkie aspekty firmy działalności w Polsce, w tym planowanie strategiczne i zarządzanie operacyjne markami własnymi i agencyjnymi, a także produkcję i łańcuch dostaw, dystrybucję, marketing, finanse, IT, HR i PR. Czytaj więcej »

 • Dyrektor Generalny FM Logistic na Europę Centralną– Piotr Sukiennik – podjął decyzję o rezygnacji z zajmowanego stanowiska z początkiem lutego br. Zarząd Grupy FM Logistic zdecydował się powierzyć tę funkcję Panu Danielowi Franke. Czytaj więcej »

 • Od 1 lutego 2018 roku stanowisko prezesa w firmie MIESZKO S.A. pełni Juozas Daunys. Darius Saikevičius, który przez ostatnie trzy miesiące pełnił obowiązki prezesa przedsiębiorstwa, powrócił do rady nadzorczej MIESZKO S.A. Czytaj więcej »

 • Po 15 latach pracy dla spółdzielni mleczarskiej z Grajewa odchodzi Lech Karendys. Nowym dyrektorem zostaje Małgorzata Cebelińska, dotychczasowy kierownik Działu Handlu Zagranicznego MLEKPOLU, w firmie od 20 lat. Czytaj więcej »

 • Stoyan Ivanov od 1 stycznia 2018 r. obejmie stanowisko dyrektora generalnego Coca-Cola Poland Services. Będzie odpowiedzialny za kontynuację realizacji nowej strategii firmy oraz dalszą pracę nad rozwojem oferty produktowej, która jeszcze lepiej będzie odpowiadać na potrzeby i preferencje konsumentów. Czytaj więcej »

 • Sokołów S.A. z nowym Dyrektorem

  Środa, 08 listopada 2017

  Sokołów S.A. – lider branży mięsnej w Polsce – ma nowego Dyrektora Spółki ds. PR i Komunikacji. Stanowisko to objął Marcin Bałanda, dotychczas pełniący funkcję Managera ds. Wizualizacji i Nowych Mediów. Czytaj więcej »

 • Paola Sandoval od listopada przejmie obowiązki Dyrektora ds. Marketingu Coca-Cola Poland Services, zastępując na tym stanowisku Mikołaja Ciasia. Sandoval będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizacje strategii marketingowych dla wszystkich marek z portfela firmy oraz za zarządzanie jej obszarami strategii biznesowej. Czytaj więcej »

 • Witold Strobel szefem KOWR

  Poniedziałek, 04 września 2017

  W piątek, 1 września 2017 r. Witold Strobel został powołany na stanowisko Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR). Czytaj więcej »

 • Od 1 lipca stanowisko General Managera w NIVEA Polska objął Bedros Kalfayan, dotychczasowy Country Manager filii Beiersdorf A.G. na region Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategię rozwoju firmy w Polsce i krajach bałtyckich. Czytaj więcej »

 • Mondelēz International, wiodący producent słodyczy w Polsce i światowy lider produkcji ulubionych marek konsumentów, takich jak czekolady i ciastka Milka, ciastka Oreo i belVita oraz cukierki Halls, ogłosił zmianę na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Polski i Krajów Bałtyckich. Czytaj więcej »

 • Nowakowska w zarządzie sieci Natura

  Wtorek, 25 kwietnia 2017

  Monika Nowakowska, była Prezes Miraculum, a obecnie Prezes spółki RDM Partners, specjalizującej się w restrukturyzacjach, została powołana przez Radę Nadzorczą spółki Natura na stanowisko wiceprezesa ds. commercial. Zakres odpowiedzialności jest szeroki: rozciąga się od sprzedaży, marketingu, trade marketingu, rozwoju produktów, kontroli zapasów i marchandisingu. Sieć zamierza... Czytaj więcej »

 • Wioletta Rosołowska, obecna Prezes L’Oréal Polska, obejmuje także funkcję Dyrektora Generalnego L’Oréal Baltic. Tym samym odpowiadać będzie zarówno za rynek polski, jak i region krajów bałtyckich. Pozwoli to na skoordynowanie pracy i usprawnienie funkcjonowania obu organizacji. Czytaj więcej »

 • POLOmarket z nowym prezesem zarządu

  Czwartek, 20 kwietnia 2017

  Michał Seńczuk, dotychczasowy dyrektor operacyjny i członek zarządu, 14 kwietnia br. został powołany na prezesa zarządu spółki POLOmarket. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 kwietnia 2017 r. Katarzyna Borucka została powołana na stanowisko dyrektora ds. korporacyjnych Coca-Cola HBC Polska. Czytaj więcej »

 • Witold Michalik, autor sukcesu biznesu lodowego Nestlé, po niespełna 25 latach odchodzi na emeryturę. Jego kariera w branży spożywczej rozpoczęła się w 1993 roku od Nestlé, gdzie piastował różne funkcje zarządcze. W ubiegłym roku stanął na czele FRONERI, spółki joint venture utworzonej na mocy porozumienia między Nestlé i Grupą R&R. Czytaj więcej »

 • Monika Nowakowska odeszła z Miraculum

  Poniedziałek, 23 stycznia 2017

  Monika Nowakowska zrezygnowała z pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki Miraculum. Czytaj więcej »

 • Zarząd Harper Hygienics S.A. informuje, że w dniu 11 stycznia 2017 r. na posiedzeniu Rady Nadzorczej Spółki, powołano z dniem 11 stycznia 2017 r. do Zarządu Spółki Pana Jacka Mariusza Kalinowskiego powierzając mu funkcję Członka Zarządu Spółki. Czytaj więcej »

 • Z dniem 1 grudnia 2016 roku nowym Dyrektorem Sprzedaży w Nestlé Polska S.A. został Artur Jankowski, który zastąpił na tym stanowisku Beatę Porowską. Czytaj więcej »

 • Rada nadzorcza ZPC Otmuchów powołała Przemysława Danowskiego na stanowisko prezesa zarządu - informuje spółka w komunikacie. Czytaj więcej »

 • 15 listopada nowym wiceprezesem ds. sprzedaży Carlsberg Polska został Mieszko Musiał, który zastąpił na tym stanowisku Marka Raka. Czytaj więcej »

 • Kinga Sieradzon została dyrektorem generalnym Tetra Pak na rynek polski, czeski, słowacki i węgierski. Nowa dyrektor jest związana z firmą od 22 lat. W przeszłości zajmowała stanowiska kierownicze w biurach firmy w Szwajcarii, Szwecji, Grecji oraz w Polsce. Kinga Sieradzon zastąpiła Małgorzatę Kołton. Czytaj więcej »

 • Zarząd spółki PEPEES S.A. informuje, że Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o powołaniu w skład Zarządu PEPEES S.A. na stanowisko Wiceprezesa Zarządu pana Tomasza Rogalę, który rozpocznie pełnienie funkcji z dniem 1 grudnia 2016 r. Czytaj więcej »

 • Nowy PR manager w L’Oréal

  Piątek, 07 października 2016

  Stanowisko PR Manager’a Działu Produktów Szerokiej Dystrybucji objęła Agnieszka Dobrowolska, dotychczas pełniąca rolę Group Product Manager L’Oréal Paris, kategoria Pielęgnacji i Koloryzacji Włosów. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie działem PR oraz tworzenie strategii PR dla marek L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa. Czytaj więcej »