Galeria Foto/Video - zagranica

Eveline Cosmetics na targach w Bolonii

Poniedziałek, 18 marca 2013 Autor: Maja Święcka,
W dniach 8-11 marca 2013 Eveline Cosmetics już po raz 7. uczestniczyła w jednej z najważniejszych międzynarodowych imprez w sektorze urody COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2013. Tegoroczna 46-ta edycja przyciągnęła ponad 2 000 wystawców z 24 krajów.

To największe targi kosmetyczne w Europie oraz jedne z największych na świecie. Eveline Cosmetics obchodząca jubileusz – 30-lecie istnienia firmy – po raz kolejny miała okazję na przedstawienie bogatej oferty produktów kosmetycznych. Eveline Cosmetics zaskoczyła odwiedzających targi innowacyjnymi produktami oraz nowoczesnym i ekskluzywnym stoiskiem o powierzchni 64 mkw.

Polska była jednym z najliczniej reprezentowanych krajów. Wystawiło się tam prawie 100 polskich firm. W tym roku po raz pierwszy uczestniczyły również takie kraje jak Indonezja, Indie, Japonia, Kolumbia oraz Pakistan.

Wiodący producenci prezentowali się w sześciu różnych obszarach: perfumy, SPA i uroda, produkty naturalne, włosy, paznokcie oraz opakowania. Organizatorzy zainwestowali ogromne budżety, aby przyciągnąć na targi najistotniejszych międzynarodowych nabywców i dystrybutorów z największych rynków BRICS.

Możliwości wystawiennicze włoskich targów nie ograniczyły się do przygotowania ekspozycji z danego sektora produktów. COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2013 oferowały wystawcom innowacyjne sposoby prezentacji marki poprzez tworzenie specjalnych strategii, obszarów i projektów. Na uczestników czekały warsztaty, konferencje, imprezy i seminaria tematyczne dla branży beauty. Taką nowością była np. sekcja Trendy – miejsce dla inspiracji, edukacji i wizji przyszłości – gdzie zarówno odwiedzający jak i wystawcy wymieniali się spostrzeżeniami na temat zmian stanowiących napęd dla branży kosmetycznej. Po raz pierwszy pojawiła się też Nadzwyczajna Galeria okrzyknięta przez uczestników „miejscem na piękno”.

tagi: Eveline Cosmetics, targi, Bolonia, kosmetyki,