Drogeria

Yoskine Okinawa Green Caviar japońska moc odmładzania

Czwartek, 06 czerwca 2019 HURT & DETAL Nr 05/159. Maj 2019
Mody na japońskie kosmetyki można upatrywać w nieskazitelnej skórze Azjatek. Słusznie! Japonki znane są z gładkiej cery i braku zmarszczek, co jest powodem postrzegania kobiet ze wschodu jako młodsze niż wskazuje ich metryka.
Yoskine łączy innowacyjną technologię wraz z japońskimi składnikami, tworząc produkty odpowiednie nawet dla wymagającej cery europejskiej. Marka przedstawia na rynku nową, luksusową linię produktową Yoskine Okinawa Green Caviar, w której kosmetyki mają silne działanie odmładzające i upiększające.

Sekretem przeciwzmarszczkowo-liftingującej linii jest niezwykła alga, zielony kawior, znana mieszkańcom Japonii od wieków. To ona odpowiada za długowieczność mieszkańców japońskiej wyspy Okinawa. Nowoczesna technologia marki Yoskine pozwoliła na wydobycie z alg tego, co najlepsze, a dodane do niego peptydy umożliwiły stworzenie luksusowych kosmetyków o niezwykłych właściwościach odmładzających.

W linii Yoskin znajdują się: Krem rozprasowujący zmarszczki 50+ japoński glow lifting, Krem wypełniający zmarszczki 60+ japoński filler-lifting, Serum kawiorowe pod krem japoński podwójny lifting.


tagi: Yoskine Okinawa Green Caviar,