Nowości

Sałatkowe nowości od SEKO

Środa, 22 maja 2019
Na rynek trafiły kolejne nowości od SEKO S.A., polskiego przedsiębiorstwa przetwórstwa rybnego. Sałatki majonezowe – śledziowa z jajkiem oraz sałatka z kurczakiem, ryżem i brzoskwinią to nowe pozycje asortymentowe. W sałatkach warzywnych odświeżono zaś recepturę.
Sałatka z kurczakiem, ryżem i brzoskwinią to idealna propozycja na drugie śniadanie lub przekąskę w pracy. Propozycja zawiera wędlinę z kurczaka, gotowany ryż, brzoskwinię konserwową, seler gotowany, marchew oraz marynowaną cebulę. Produkt jest w gramaturze 140 g.

Śledziowa sałatka z jajkiem to również nowość, która oprócz śledzia i gotowanych jajek zawiera gotowane ziemniaki, seler, marchew oraz groszek zielony konserwowy. Gramatura tej sałatki to 150 g.

Odświeżona została również receptura sałatki warzywnej polskiej z groszkiem. W jej skład wchodzą: groszek zielony konserwowy, gotowane ziemniaki, seler, marchew oraz cebula marynowana. Produkt o gramaturze 150 g.

Sałatki są dostępne dla klientów m.in. sieci Lewiatan, Mila, Selgros, Netto, Carrefour, E.Leclerc oraz  w sklepach detalicznych na terenie całego kraju.


tagi: SEKO, sałatki, przetwórstwo rybne ,