Kampanie i Promocje

Reklama Bonduelle wspierająca kukurydzę już na ekranach!

Poniedziałek, 15 kwietnia 2019
Bonduelle, lider na rynku warzyw apertyzowanych wraca na ekrany telewizorów, przypominając nam, dlaczego na święta warto wybrać naturalnie słodką i chrupką Kukurydzę Złocistą oraz soczysty i delikatny Groszek tradycyjny Bonduelle.
Od początku kwietnia, aż do świąt na ekranach telewizyjnych ponownie zagości kampania reklamowa Bonduelle. Spot zobaczymy w głównych stacjach telewizyjnych TVP, TVN, Polsat oraz stacjach tematycznych.

W spocie promowane są gwiazdy Bonduelle czyli kukurydza i groszek, a także mixy kukurydziane, ponieważ święta to czas kiedy szczególnie poszukujemy produktów wysokiej jakości. Czas, kiedy na naszych stołach goszczą sałatki z majonezem, galarety mięsne, czy śledź do których wykorzystujemy właśnie warzywa apertyzowane.

Reklama telewizyjna wspierana będzie przez kampanię digital – m.in. na Warzywne inspiracje i FB, jak również liczne materiały POS i promocje handlowe. Celem kampanii jest wzmocnienie sprzedaży w okresie zwiększonej konsumpcji warzyw konserwowych.

Za zaplanowanie i zakup mediów na potrzeby kampanii telewizyjnej odpowiada dom mediowy Vizeum Polska. Autorem spotu jest agencja Red 8.tagi: Bonduelle, kampania TV, kukurydza, groszek,