Nowości

Prezent na Komunię – bezalkoholowe bombonierki od Solidarności

Poniedziałek, 15 kwietnia 2019
Na wyjątkowy okres Pierwszych Komunii Świętych, Solidarność przygotowała specjalną linię okazjonalnych słodyczy w pięknych, tematycznych obwolutach. Sezonowa kolekcja obejmuje bezalkoholowe bombonierki z linii: Czekoladowe Tajemnice, L’Amour oraz nowość - Czekoladki z Klasą Carmelo o smaku karmelowym. Oferta będzie dostępna w sklepach od kwietnia br.
W ubiegłym roku każde dziecko, które przyjęło Pierwszą Komunię Świętą otrzymało średnio aż dwie bombonierki. To często wybierany, symboliczny dodatek do najpopularniejszego prezentu, jakim wciąż jest gotówka. Nic więc dziwnego, że w tym czasie sprzedaż bombonierek czekoladowych Solidarności, rynkowego wicelidera w segmencie pralin komunijnych, znacząco wzrasta. Aby nie obdarowywać dziecka wyłącznie kopertą z banknotami, warto sięgnąć po piękne opakowanie bezalkoholowych pralin, które podkreślą wyjątkowość chwili.

Okazjonalna oferta limitowana marki Solidarność obejmuje bombonierki:
  • NOWOŚĆ: Czekoladki z Klasą Carmelo kolekcja eleganckich, indywidulanie pakowanych pralinek z czekolady mlecznej i aksamitnego, karmelowego kremu w wersji bezalkoholowej.
  • Czekoladowe Tajemnice – wyborne praliny z kremowymi, bezalkoholowymi nadzieniami w 8 smakach w aksamitnej czekoladzie deserowej i mlecznej. Coroczny hit oferty komunijnej marki Solidarność.
  • L’Amour - edycja limitowana klasycznych pralin z bezalkoholowymi nadzieniami w 11 smakach z wysoką, 60% zawartością czekolady.
Limitowana kolekcja pralin Solidarności jest dostępna w okazjonalnych obwolutach z motywami komunijnymi, w wersji dla dziewczynek lub chłopców. Minimalistyczne, stylowe opakowania z delikatnym motywem koronki prezentują się wyjątkowo elegancko.

Produkty są dostępne w sprzedaży od kwietnia br. W punktach sprzedaży przewidziano dodatkowe ekspozycje na dedykowanych standach.  

Producent: Colian Sp. z o.o.

Komunijna oferta limitowana
Czekoladki z Klasą Carmelo Solidarność, 200 g, sugerowana cena det. ok. 14,65 zł
Czekoladowe Tajemnice Solidarność, 238 g, sugerowana cena det. ok. 19,50 zł
L'Amour Solidarność, 165 g, sugerowana cena det. ok. 13,80 złtagi: Colian, prezent na Komunię, bezalkoholowe bombonierki, Solidarności,