Nowe placówki handlowe

Hebe w Galerii Metropolia w Gdańsku już otwarte

Poniedziałek, 04 marca 2019
1 marca br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – przy ul. Kilińskiego 4, w Galerii Metropolia w Gdańsku. To już 203. sklep sieci.
Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
 
Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe przy ul. Kilińskiego 4 w Gdańsku klienci będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwsza z nich – „Twoje ulubione marki makijażowe -40%” – to atrakcyjne rabaty na produkty wielu firm, takich jak: Hean, AA Make Up, Bourjois, Max Factor, Eveline Cosmetics, Gosh, Myabelline, Pierre René, MylaQ, Ingrid, L’Oréal, Physicians Formula, Rimmel oraz Hypo Allergenic. W ramach drugiej oferty, wszystkie produkty marek Nacomi i Purederm będzie można nabyć z 30% rabatem, a za produkty Bielendy zapłacimy aż 40% mniej.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii, wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”. Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w sklepie i obowiązuje od 1 do 5 marca br. lub do wyczerpania zapasów.

Hebe przy ul. Kilińskiego 4 w Galerii Metropolia w Gdańsku otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.tagi: Hebe, Galeria Metropolia, Gdańsk,