Drogeria

Drogeria Rossmann dołącza do grona najemców Pasaży Tesco w Rybniku oraz Gdyni

Czwartek, 03 stycznia 2019
Rossmann – jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie otwiera swoje salony w starannie dobranych i wyselekcjonowanych lokalizacjach. Z końcem roku 2018 Rossmann dołączył do grona najemców Pasaży Tesco w Rybniku i Gdyni.
Klienci odwiedzający Pasaż Tesco w Rybniku przy ul. Żorskiej 2 będą mogli skorzystać z szerokiej oferty niemieckiej drogerii w lokalu o powierzchni 489 mkw. Natomiast Klienci Pasażu Tesco w Gdyni przy ul. Nowowiczlińskiej 35 będą mieli okazję zrobić zakupy w lokalu zajmującym 515 mkw.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Asortyment drogerii to znane marki oferujące kosmetyki do makijażu jak i pielęgnacji, a także produkty codziennego użytku oraz  wybrane artykuły spożywcze.

Celem Pasaży Tesco jest nieustanne powiększanie grona najemców tak aby zapewnić Klientom różnorodną i dopasowaną do ich potrzeb ofertę. Cieszymy się zatem, że do dwóch z naszych Pasaży dołącza tak znana drogeria jak Rossmann - mówi Łukasz Kędzior, Kierownik ds. Marketingu Centrów Handlowych w Tesco Polska.

Po więcej informacji na temat Centrów Handlowych Pasaż Tesco zapraszamy na stronę: www.pasaztesco.pltagi: drogeria, Rossmann, Tesco ,