Nowe placówki handlowe

Prezent od Biedronki na Mikołajki: nowy sklep z promocjami

Czwartek, 06 grudnia 2018
W czwartek, 6 grudnia br., o godz. 7:00 otwarto nowy sklep Biedronka w Malborku, przy ul. Głównej 2. Placówka w koncepcie 2.0 została zaprojektowana według najnowszych standardów sieci. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną ofertę – zniżki na wybrane artykuły spożywcze i przemysłowe sięgają ponad 60%. To doskonała szansa, by kupić słodkie upominki dla najbliższych na Mikołajki oraz zrobić tańsze przedświąteczne zakupy.
Nowo otwarty sklep to 5. placówka sieci Biedronka w Malborku. Powierzchnia sali sprzedaży sklepu przy ul. Głównej 2 wynosi ponad 600 m2. Działa w nim 5 kas, w których można płacić gotówką, za pomocą kart płatniczych lub BLIK-iem.

– Przestronne wnętrze i koncept 2.0 zapewnią klientom placówki większy komfort zakupów. Koncept Biedronka 2.0. oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne ustawienie produktów: w sklepie wydzielone są odrębne strefy z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W nowym sklepie zastosowano też innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, przyczyniające się do poszanowania środowiska naturalnego. Wyposażenie sklepu obejmuje zastosowanie nowych technologii: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gaz propan – mówi Iwona Kubiak-Karpińska, Starszy Menedżer Sprzedaży odpowiedzialny m.in. za ten sklep.

Z okazji otwarcia dla klientów przygotowano degustacje ciast, a także nietypowo jak na grudzień – kiełbasę z grilla. Klienci mogą również skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej na wybrane produkty spożywcze i przemysłowe, która obowiązuje od 6 do 12 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Nowy sklep Biedronka w Malborku będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6:30–21:00, a w niedziele handlowe od 7:00 do 21:00.tagi: Biedronka, Jeronimo Martins Polska ,