Drogeria

Flo Pure gwarancją rotacji

Czwartek, 29 listopada 2018 HURT & DETAL Nr 11/153. Listopad 2018
Flo Pure to linia produktów w portfolio PCC Consumer Products Kosmet, w której znajdują się płyny oraz koncentraty do płukania tkanin. Konkurencyjna cena, wysoka jakość oraz wydajność produktów wyróżniają markę na rynku. Jak przyznaje producent płyny oraz koncentraty do płukania to jedna z najlepiej rotujących kategorii w portfolio, co jak się okazuje ma odzwierciedlenie w sklepach handlujących marką.
Płyny do płukania tkanin Flo Pure głęboko wnikają w strukturę materiału na długo pozostawiając w nim przyjemny, delikatny zapach z nutami owoców i kwiatów. Natomiast koncentraty do płukania tkanin Pure Perfume nadają ubraniom przyjemny, trwały i wyrazisty zapach perfum. Formuła Aroma Caps zapewnia tkaninom 12 tygodni świeżości. To co wyróżnia płyny i koncentraty to zawartość składników ułatwiających prasowanie Easy Iron oraz skuteczne zapobieganie elektryzowaniu się tkanin.

Jakie są opinie o produktach klientów sklepów oraz samych detalistów?

Wśród liderów

W sklepie kosmetyczno-chemicznym Darchem w Więcborku są dostępne zarówno koncentraty jak i płyny do płukania tkanin. Jak przyznaje ekspedientka, płyny pod marką Flo znajdują się na drugim miejscu pod względem sprzedaży wśród wszystkich pozycji z kategorii dostępnych w sklepie. „Jednak początki sprzedaży, jak to z nową marką bywa, nie były łatwe. A przekonanie klientów wymagało również naszego zaangażowania. Sama przetestowałam produkt, który okazał się bardzo skuteczny. Mogłam z czystym sumieniem polecać go klientkom, które po wypróbowaniu polecały tę markę znajomym. Płyny bardzo szybko stały się popularne w naszym sklepie. Kolejnym argumentem zachęcającym do zakupu płynów i koncentratów Flo jest bardzo konkurencyjna cena, która wyróżnia produkt spośród produktów innych marek. Z kolei ciekawa butelka i ładne etykiety skupiają na sobie wzrok konsumentów. Sami klienci przyznają, że po praniu z płynem Flo zapach utrzymuje się na tkaninach bardzo długo. Marka Flo uzyskała mocną pozycję w naszym sklepie” – opowiada Jowita Marcinkowska.

Marka dopasowana do potrzeb klientów

„Płyny do płukania tkanin oraz koncentraty Flo w naszym sklepie sprzedają się rewelacyjnie. Mimo iż jest to sklep spożywczo-przemysłowy dostawy mamy 3 razy w tygodniu. Nasi klienci podczas zakupów szczególną uwagę zwracają na niskie ceny oraz na to, by opakowanie było w miarę duże. Dlatego ten produkt zdecydowanie przypadł im do gustu.

Klienci od samego początku zainteresowali się nowym produktem i nową marką. Decydując się na wprowadzenie do naszego sklepu wiedzieliśmy, że spełni on ich oczekiwania. Obecnie najlepiej rotującym wariantem jest niebieski płyn do płukania czyli Flo Pure Breeze oraz żółty – Flo Pure Oriental. Klienci przyznają, że stosunek jakości do ceny wypada naprawdę świetnie. Nadaje tkaninom miękkość i długotrwały zapach” – opowiada Anita Lewandowska.


tagi: Flo Pure, drogeria,