Z rynku FMCG

„BAŁTYK” w Biegu Niepodległości

Środa, 14 listopada 2018
Fabryka Czekolady „BAŁTYK” wystartowała w największym na Pomorzu Biegu Niepodległości, który został zorganizowany w ramach cyklu PKO Grand Prix Gdyni. Wzięło w nim udział kilka tysięcy zawodników, w tym także dzieci i młodzież. „Bałtyk” przygotował dla nich m.in. batony energetyczne i czekolady proteinowe z serii „Bossman” oraz owocowe cukierki z witaminami „Dulio Vita”.
Już w piątek, 9 listopada, w biurze zawodów „PKO Grand Prix Gdyni – Bieg Niepodległości” Fabryka Czekolady „Bałtyk” otworzyła swoje stoisko, na którym zawodnicy mogli wyposażyć się przed biegiem w czekolady proteinowe i batony energetyczne „Bossman”. Była także gorąca czekolada, „Orzechy Bałtyckie” i oczywiście słodkie degustacje. Dla najmłodszych uczestników zawodów firma przygotowała owocowe karmelki „Dulio Vita” z dodatkiem witamin A, C i E, które wspierają odporność organizmu. Karmelki były dołączane do pakietów startowych, które dla dzieci odbierali ich rodzice.

Kulminacyjnym dniem była oczywiście niedziela, 11 listopada. Już od wczesnego poranka „Bałtyk” kibicował wszystkim zawodnikom, którzy stawali na starcie poszczególnych biegów oraz marszów nordic walking. Łącznie we wszystkich konkurencjach i kategoriach wiekowych wystartowało kilka tysięcy zawodników, zarówno dorosłych jak i wiele dzieci oraz młodzież. Najwięcej osób wystartowało w biegu głównym na 10 kilometrów. Ubrani w białe i czerwone koszulki utworzyli oni na starcie biało-czerwoną flagę „płynącą” przez skwer Kościuszki w Gdyni.tagi: Fabryka Czekolady BAŁTYK, Biegu Niepodległości ,