Nowe placówki handlowe

Nowy koncept Sephora w warszawskiej Promenadzie

Czwartek, 18 października 2018
Wraz z modernizacją Atrium Promenada, perfumeria Sephora ruszyła w swoim nowym koncepcie, który marka konsekwentnie wdraża od jesieni 2017 roku. Sephora otworzyła swój zmodernizowany salon o powierzchni ponad 500 m2, w nowej, atrakcyjnej lokalizacji – prestiżowej Alei Fontann.
Nowy koncept Sephora, który właśnie doceniony został przez Jury konkursu PRCH Retail Awards 2018, eksponuje szczególnie strefę usług obejmującą m.in. Sephora Make Up Bar, który wśród innych serwisów, oferuje bezpłatne 15-minutowe metamorfozy nie wymagające wcześniejszych zapisów. Obok nich na klientów czeka Brow Bar Benefit oraz konsultacje pielęgnacyjne. Wszystkie usługi skoncentrowane są w centralnie ulokowanej strefie Beauty Hub oraz Skin Care Bar.

- Perfumeria Sephora w Atrium Promenada obecna jest od blisko 20 lat. To jedna z tych perfumerii, która posiada stałe grono, wiernych nam klientów, od lat preferujących właśnie tę lokalizację i pracujący w niej zespół – mówi Katarzyna Bielecka, Dyrektor Generalna Sephora Polska. – Wraz z imponującą modernizacją centrum, jak i dynamicznym rozwojem otaczających Atrium Promenada osiedli mieszkaniowych i lokali biurowych, zmieniamy się i my. Mamy nadzieję, że perfumeria Sephora w nowej odsłonie zachwyci nie tylko wiernych jej dotąd klientów, ale i rozkocha w sobie nowych fanów piękna – dodaje.

Na klientów w dniu otwarcia czekały liczne niespodzianki przygotowane przez Sephora: prezenty do zakupów, atrakcyjny rabat na cały asortyment, a dla pierwszych 100 osób – prezent do zakupów: torba Sephora pełna produktów Sephora Collection.

Klienci Sephora w Atrium Promenada, znajdą w niej bogactwo blisko 200 marek pielęgnacyjnych, zapachowych, ale przede wszystkim makijażowych. Wśród tych ostatnich takie gorące premiery tej jesieni jak Fenty Beauty by Rihanna czy kultowa Anastasia Beverly Hills.

Perfumeria Sephora w Atrium Promenada, zwiększyła powierzchnię z 366 do ponad 500 m2. Ulokowana jest na parterze w Alei Fontann. Otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-21.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 20.00.tagi: Sephora, Promenada, drogeria,