Kampanie i Promocje

Czas na zabawę! Wygraj wycieczkę do Tropical Islands z VARTA Consumer Polska.

Środa, 03 października 2018
„Czas na zabawę!" to hasło nowej akcji promocyjnej VARTA Consumer Batteries. Biorąc w niej udział można wygrać wycieczkę dla całej rodziny do Tropical Islands albo modny aparat Instax Mini 9. Nagrodą, którą otrzyma każdy* jest voucher do sklepu home&you.
Rodzina to bliscy mi ludzie

Czas wolny to w dzisiejszym świecie luksus. Ciągle za czymś goniąc, bardzo często zapomina
się o tym, że chwile spędzone z bliskimi to najlepsza forma wypoczynku. Nie istnieje lepszy sposób
na „doładowanie akumulatorów”. Pełni radości oddajemy się zabawom, które mogłyby trwać bez
końca, szczególnie, kiedy za oknem szaleje wichura i zamieć. Wśród rodziny i przyjaciół czujemy się bezpiecznie i dobrze, a powracanie wspomnieniami do momentów, w których byliśmy razem jest znakomitym oderwaniem się od rzeczywistości.

Produkty VARTA Consumer Polska towarzyszą rodzinom od lat, dlatego organizatorzy konkursu zaplanowali w zbliżającym się sezonie promocję, która jest skierowana właśnie do bliskich. Do udziału w zabawie zaproszeni są nie tylko rodzice i dzieci, ale również dziadkowie, pary, przyjaciele, ciocie, wujkowie, szeroko ujmując: cała rodzina!

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

Akcja „Czas na zabawę” została oparta na prostych i przejrzystych zasadach. Wystarczy kupić wybrane produkty VARTA za minimum 15 złotych. Paragon należy zachować, a następnie zarejestrować zakup na stronie akcji www.czas-na-zabawe.pl. Następnym krokiem jest wykonanie zadania konkursowego, którym jest pokazanie za pomocą filmu lub zdjęcia, jak zabawnie jest być razem. Pomysły mogą być zupełnie różne: od przygotowania wspólnego posiłku po zimową zabawę na świeżym powietrzu. Liczy się kreatywność!

Akcja trwa od 1 października do 31 grudnia 2018 r.

Nagrody dla całej rodziny

Biorąc udział w konkursie można wygrać jedną z pięciu dwudniowych wycieczek do Tropical Islands.
To położony zaledwie 60 kilometrów od Berlina zdumiewający tropikalny park rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W Tropical Islands znajduje się m.in. najwyższa w Niemczech zjeżdżalnia wodna, 10 tysięcy metrów kwadratowych strefy wellness i kilkanaście punktów gastronomicznych z pysznymi, zróżnicowanymi daniami. Pobyt w tym największym na świecie zadaszonym Lesie Tropikalnym gwarantuje niezapomniane wrażenia dla całej rodziny. Do wygrania w konkursie jest także coś dla fanów modnej i sentymentalnej fotografii. W puli nagród jest 12 kultowych aparatów Instax Mini 9. Dzięki nim da się uwiecznić najpiękniejsze momenty spędzone razem. Nagrodą, która ucieszy natomiast wszystkich fanów urządzania rodzinnego gniazdka jest voucher do sklepu home&you.

Poświęcaj czas bliskim

Nie warto marnować czasu na siedzenie z nosem w smartfonie. Na profilu Facebookowym marki
VARTA, od października do grudnia 2018, publikowane będą artykuły, w których przeczytać będzie można o rozmaitych sposobach na spędzanie czasu razem. Własnoręcznie wykonana kartka bożonarodzeniowa czy tworzenie komiksu to tylko niektóre tematy, które zostaną rozwinięte!

* Liczba voucherów jest ograniczona do 2000 sztuk.

VARTA – In service for you

Akcja promocyjna stanowi wsparcie kampanii wizerunkowej marki. Kojarzona od lat z dostarczaniem najwyższej jakości ogniw, ładowarek i latarek, VARTA Consumer Polska, zmieniła bowiem w maju 2018 roku swoje hasło przewodnie na „VARTA – In service for you”. Dosłowny przekaz to: „Jesteśmy po to, aby pomagać”.

VARTA dostrzega potrzeby swoich konsumentów, proponując im proste oraz funkcjonalne rozwiązania, które ułatwią im życie.  

Więcej informacji o akcji znajduje się tutaj: www.czas-na-zabawe.pl.tagi: VARTA Consumer Polska, Tropical Islands, konkurs ,