Personalia

Nowy prezes Fabryki Cukierków „Pszczółka”

Czwartek, 23 sierpnia 2018
Robert Rudnicki został nowym prezesem zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o. w Lublinie. Jego kandydatura została uznana za najlepszą po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego ogłoszonego przez Radę Nadzorczą Spółki.
- Chciałbym, aby Pszczółka stała się rozpoznawalną marką ogólnopolską. W ubiegłym roku uruchomiliśmy nowoczesną fabrykę, która pozwoliła wprowadzić na rynek nowe produkty, jak cukierki czekoladowe. Teraz musimy dotrzeć z naszymi wyrobami do jak największej ilości klientów. To duże wyzwanie, gdyż działamy na bardzo konkurencyjnym rynku. Ale jestem optymistą, bo mamy dobry produkt, a pomaga nam także fakt, że jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku ze 100 proc. polskim kapitałem. Dzisiaj klienci coraz bardziej zwracają uwagę na miejsce pochodzenia produktu, chcemy to wykorzystać – mówi Robert Rudnicki, prezes  Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.

Robert Rudnicki posiada 20-letnie doświadczenie handlowe, w szczególności na rynku słodyczy. Z powodzeniem tworzył i organizował działy sprzedaży oraz wprowadzał nowe produkty i marki.  Pracował w tak znanych firmach jak Hortex, Roshen, Gellwe. Z Pszczółką był związany od 2017 roku jako członek zarządu, a od 23 lipca br. pełnił obowiązki prezesa spółki.

Właścicielem „Pszczółki” jest Krajowa Spółka Cukrowa S.A.tagi: Robert Rudnicki, Fabryka Cukierków „Pszczółka”, Krajowa Spółka Cukrowa S.A. ,