Nowości

Teraz Twoje ulubione Ptasie Mleczko® w formie lodów

Poniedziałek, 16 lipca 2018
W trakcie tegorocznych upałów E. Wedel śpieszy nam na ratunek i wprowadza na rynek lody inspirowane kultowymi piankami Ptasie Mleczko®. Receptura lodów została opracowana w taki sposób, aby smakiem i konsystencją przywoływać u amatorów mrożonych słodyczy skojarzenia z produktem, który od ponad 80 lat nieprzerwanie cieszy podniebienia polskich konsumentów.
E. Wedel – słynąca z innowacji marka z prawie 170-letnią tradycją, po raz kolejny zaskakuje i poszerza swoją ofertę, wkraczając tym razem w kategorię lodów. Nowy produkt to ukłon w stronę miłośników jednego z najsłynniejszych wedlowskich słodyczy. Już samo opakowanie z dużym logotypem umieszczonym w centralnym miejscu etykiety, w charakterystycznym czerwonym kolorze, buduje skojarzenia z piankami Ptasie Mleczko®. W środku robi się jeszcze bardziej znajomo, a to za sprawą dedykowanego patyczka i kształtu loda, który odwzorowuje słynną kostkę (mrożona gratka dla amatorów obłupywania czekolady z pianki!). Próbując lodów Ptasie Mleczko®, konsumenci od razu poczują smak oryginalnej wedlowskiej czekolady i przypomną sobie znajomą lekkość waniliowej pianki.

Ptasie Mleczko® jest produkowane od 1936 roku. Jego receptura została opracowana z inspiracji podróży Jana Wedla po Europie. Już wtedy, Ptasie Mleczko® było innowacyjnym wyrobem o zaskakującym smaku, który szybko zaskarbił sobie uwielbienie Polaków i nieprzerwanie cieszy się nim do dziś. Najmocniejsza czekoladowa marka w Polsce nieustannie pracuje nad innowacjami produktowymi dostosowanymi do potrzeb konsumentów, odpowiednio do wieku, preferencji smakowych, a nawet pór roku i temperatur za oknem – Lody Ptasie Mleczko® są tego najnowszym przykładem.

Lody Ptasie Mleczko® są dostępne w sieci sklepów Żabka.

Ptasie Mleczko® Lody Waniliowe w wedlowskiej czekoladzie
Gramatura: 90ml (58 g)
Sugerowana cena: 3,99 zł


tagi: Ptasie Mleczko, lody, E. Wedel ,