Technika w handlu

Nowość! Robot VR 302 od Viledy zrobi porządki za Ciebie

Czwartek, 12 lipca 2018
Dla wszystkich, którzy nie przepadają za codziennym odkurzaniem Vileda ma doskonałe rozwiązanie: nowego robota czyszczącego VR 302. To łatwy w obsłudze, cichy, zdalnie sterowany odkurzacz o wysokiej mocy ssącej, który idealnie sprawdza się zarówno w czyszczeniu podłóg jak i dywanów.
Zaawansowany technologicznie

W zależności od naszych potrzeb nowy robot VR 302 może pracować w jednym z dwóch programów czyszczących: EKOLOGICZNYM – przeznaczonym do standardowego sprzątania lub MAX – o 50% większej sile ssącej, idealnego do sprzątania dywanów. Ponadto urządzenie wyposażone jest w trzy tryby czyszczące: zyg-zag, spiralny oraz meandryczny, dzięki czemu skutecznie odkurza czyszczone powierzchnie. Nie musimy się też martwić nawet o najmniejsze pyłki - nowy produkt ma podwójny system filtrów, które wychwytują 99% alergenów i drobin nawet wielkości 10 mikronów.

Twój cichy pomocnik efektywnie posprząta

VR 302 świetnie sprawdzi się w czyszczeniu wszystkich rodzajów podłóg i dywanów o wysokości maksymalnie 1 cm. Wystarczy włączyć tryb MAX, by za chwilę cieszyć się idealnie czystymi podłogami. Dzięki niewielkiej wysokości – 9 cm skutecznie dotrze również do trudno dostępnych miejsc i przestrzeni pod meblami. Dodatkowo VR 302 wykrywa i unika schodów, a specjalne czujniki pozwalają automatycznie zmienić kierunek. Robot wyposażony został w podwójny system szczotek bocznych, szczotki centralnej i odkurzacza, które dokładnie zbierają większe drobiny, a także kurz i włosy. A elastyczne szczotki boczne można w łatwy sposób oczyścić z włosów. I co ważne - VR 302 wszystkie prace wykona dużo ciszej niż tradycyjny odkurzacz.

On sprząta, ty odpoczywasz

Dla utrzymania porządku najważniejsza jest systematyczność, z robotem VR 302 to możliwe, bo posiada praktyczną funkcję planowania codziennych porządków. A dodatkowo możesz nim w łatwy sposób nawigować – pilot zdalnego sterowania sprawia, że nie musisz ruszać się z kanapy, kiedy on sprząta. VR 302 ma tak wytrzymałą baterię litowo-jonową, że może pracować bez przerwy aż 90 minut po jednym naładowaniu w stacji dokującej. A kiedy straci moc wystarczy, że użyjesz nawigacji, by powrócił do stacji ładowania.

Cena: 1299 zł,  www.sklep.vileda.pl/produkt/robot-sprzatajacy-vr-302.php
Producent: Vileda
Więcej informacji na: www.elektro.vileda.pl/vr-302.phptagi: Robot VR 302, Vileda,