Wiadomości

Nagroda dla Stock Polska (Jim Beam) od Fred’a Noe

Piątek, 29 czerwca 2018
Raz w roku Beam Suntory podczas międzynarodowej konferencji (Beam Suntory Interna-tional Conference Barcelona) ogłasza osiągnięcia poszczególnych rynków.
W tym roku Przedstawiciele Stock Polska - dystrybutor Jim Beam - w dniach 11 -13 czer-wca br. w Barcelonie z rąk Freda Noe (prawnuka twórcy Jim Beama, który jest przed-stawicielem siódmego pokolenia rodziny i Master Distillerem) odebrali prestiżową nagrodę <Make History>.

Dzięki ciężkiej pracy pracowników Stock Polska, poprawie dystrybucji i doskonałej widoczności oraz promocji produktów w sklepach, Polska osiągnęła ponad 30% wzrostu sprzedaży Jim Beama, w czasie kiedy cały rynek whisky wzrósł o 15%, zwiększając udziały Jim Beam do 9,5% w grudniu 2017.

Nagroda Freda Noe - przyznawana jest zespołowi, który w danym roku diametralnie zmienił pozycję rynkową oraz postrzeganie marki Jim Beam, dzięki czemu: przyczynił się do jej dynamicznego rozwoju i wykreował nowe standardy na kolejne lata. To nagroda dla wszystkich twórców historii, o których z przyjemnością i dumą chciałby opowiedzieć sam Fred Noe.


tagi: Stock Polska, Jim Beama, Fred Noe,